Poseł Grzegorz Braun wraz z innymi parlamentarzystami wystąpił podczas konferencji prasowej i w ostrych słowach skrytykował postępowanie premiera Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Polityk Konfederacji nazwał partię rządzącą „zorganizowaną grupą przestępczą”, która niszczy polską przedsiębiorczość poprzez obostrzenia i lockdown.

— To jest niszczenie polskiej przedsiębiorczości, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorstw małych, średnich i jak sądzę, że szczególnym celem, jaki ktoś sobie tutaj stawia, jakim jest niszczenie polskich przedsiębiorstw, polskich firm rodzinnych — mówił Grzegorz Braun.

— One tego nie przeżyją, tej operacji niszczenia polskiego życia gospodarczego pod pretekstem walki z pandemią. Jeśli nie zatrzymamy tego szaleństwa, tego polska przedsiębiorczość nie przeżyje. I co będzie dalej? Dalej będą oczywiście jakieś programy ratunkowe na konto zadłużania przyszłych pokoleń. Dalej będą programy ratunkowe, polegające na wykupie bankrutujących przedsiębiorstw, z czym już mamy do czynienia w niektórych branżach — kontynuował.

Zobacz również: Bruce Willis wyrzucony z apteki. Legendarny aktor nie chciał założyć maseczki [FOTO/WIDEO]

Parlamentarzysta podkreślił, że istnieją osoby, które wyjątkowo szkodzą Polsce i powinny natychmiast zostać odsunięte od zarządzania: — Tak naprawdę najważniejszą operacją, jaka jest w tej chwili w Polsce do przeprowadzenia po to, żeby Polskę i Polaków ratować przed katastrofą, to byłoby odizolowanie od społeczeństwa pewnych jednostek. Ja znam te jednostki. Mogę nawet je wymienić z nazwiska: Morawiecki, Niedzielski, Dworczyk, żyrant tego bezprawia Duda, superpremier Kaczyński — mówił prawicowy poseł.

Przeczytaj również:  „Trzeba im pokazywać, że z Rosją zawsze były problemy”. Wałęsa zaapelował do Niemców

Zobacz również: Kosiniak-Kamysz krytykuje rząd: Kociokwiku można dostać

Braun nie ustawał w swoich rozważaniach i stwierdził, że najlepiej byłoby odizolować obecnych rządzących od władzy. W jego wypowiedzi nie zabrakło barwnych epitetów określających obecny stan rzeczy.

— To są ludzie, których odizolowanie od społeczeństwa jest z mojego punktu widzenia najpilniejszą potrzebą. To są przestępcy, którzy odpowiadają za ruinę polskiej gospodarki. I to są również zbrodniarze odpowiedzialni za zgony, za śmierć. Dziesiątki tysięcy ludzi odeszły w Polsce na tamten świat ponad normatywnie licznie, statystycznie częściej niż w analogicznych okresach w ubiegłych latach.

Grzegorz Braun: Żeby ratować Polskę przed katastrofą trzeba odizolować Morawieckiego, Niedzielskiego, Kaczyńskiego, Dworczyka

Nie przegapcie tego. Grzegorz Braun mówi całą prawdę o działaniach rządu, PODAJCIE DALEJ! „To jest niszczenie polskiej przedsiębiorczości, szczególnie firm małych, rodzinnych, które nie przeżyją tej operacji dewastowania życia gospodarczego pod pretekstem walki z pandemią. Najważniejszą operacją jaka jest do przeprowadzenia, by ratować Polskę przed katastrofą, jest odizolowanie od społeczeństwa pewnych jednostek. Wymienię je z nazwiska: Morawiecki, Niedzielski, Dworczyk, nadpremier Kaczyński, żyrant tego bezprawia prezydent Duda. To są przestępcy, którzy odpowiadają za rujnowanie polskiej gospodarki poprzez lockdowny i są odpowiedzialni za dziesiątki tysięcy zgonów niezwiązanych z tzw. Covidem. To jest działająca nielegalnie i niemerytorycznie zreorganizowana grupa przestępcza!” #ZamknąćRząd #OtworzyćGospodarkę #PrzywrócićNormalność

Opublikowany przez Konfederacja Wtorek, 12 stycznia 2021

Źródło: nczas.com

(Visited 924 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj