Na portalu pagesix.com pojawił się artykuł na temat Bruce’a Willisa, którego wyrzucono z apteki po tym, jak nie chciał założyć maseczki. Woli żyć jak wolny człowiek — czytamy na stronie.

Do zdarzenia doszło w jednej z aptek w Los Angeles. Słynny gwiazdor udał się po zakupy, a gdy poproszono go o założenie maseczki, odmówił, co stało się przyczyną wyrzucenia go z placówki. Na opublikowanej w mediach fotografii widzimy, że Bruce Willis miał na szyi bandanę, którą mógł użyć do osłonięcia twarzy, jednak tego nie zrobił. W aptece nie był sam, wydarzenie obserwowało wielu klientów, którzy byli zirytowani brakiem rozwagi ze strony 65-letniego aktora.

Zobacz również: Czego jeszcze nie wiesz o Lechu Wałęsie. Najważniejsze fakty z życia byłego prezydenta [GALERIA]

Światowej sławy aktor nie postawił na swoim i musiał opuścić lokal. Nie zrobił też zakupów. Jego menadżer odmówił komentarza w tej sprawie, a informacją podzielono się na Twitterze New York Post, gdzie padło wiele pozytywnych komentarzy opowiadających się za aktorem.

Zobacz również: Hołownia pouczył Lempart w kwestii ortografii: „To słowo piszemy z literką „w” w środku”

Jak widać, sytuacja w Polsce i na świecie stale komplikuje się. W wielu miastach organizowane są protesty antymaseczkowe, przeciwko lockdownowi oraz szczepieniom na COVID-19. Coraz więcej osób buntuje się wobec wprowadzanych obostrzeń i restrykcji, szczególnie jeżeli w grę wchodzi prowadzenie firmy. Obowiązujący w Europie lockdown odbił się bardzo negatywnie na wielu przedsiębiorcach, którzy utracili możliwość pozyskiwania pieniędzy.

Źródło: alaluna.pl, youtube.com

(Visited 933 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj