Grzegorz Braun zamieścił w mediach społecznościowych film adresowany do rządzących. W opinii posła Konfederacji, polski rząd zmierza do tego, by polskie firmy zostały przejęte przez zagraniczny kapitał.

Braun twierdził także, że kierownictwo PiS podejmując kluczowe decyzje w kraju, ma na sumieniu „dziesiątki tysięcy ludzi zabitych”. Całe wystąpienie Brauna dotyczyło szkód, które wyrządza jego zdaniem gabinet Mateusza Morawieckiego polskiej gospodarce. Nieodpowiedzialne i nieprzemyślane działania rządzących w kwestii lockdownu mogą skutkować zdaniem posłan upadkiem małych i średnich przedsiębiorstw.

— Władza atakuje przedsiębiorców, którzy zawinili tym, że chcą pracować. Chodzi o wrogie przejęcie polskiej własności, chodzi o to, żeby polskie firmy ze szczególnym uwzględnieniem firm rodzinnych, żeby pobankrutowały, żeby je w ramach akcji ratunkowej wykupić — powiedział polityk.

Nie będzie dla nas usprawiedliwienia jeśli na to pozwolimy temu łajdackiemu reżimowi, którego łajdactwa i zdradzieckiego działania nie zasłoni ani biało-czerwona flaga, ani orzeł z orłem w koronie, którym oni się bezczelnie posługują — zaznaczył poseł.

Dalej Braun zaznacza, że rząd ma na sumieniu „dziesiątki tysięcy zabitych” i to sami politycy PiS powinni być izolowani od społeczeństwa.

Przeczytaj również:  Aktywistka wdarła się na scenę. Tusk zaskoczony [WIDEO]

Zima wasza, wiosna nasza! Zima Kaczyńskiego, Morawieckiego, Niedzielskiego… Wiosna niechaj należy do narodu polskiego, który tych ludzi, postawi przed sądami, posadzi do więzienia za to, co czynią, mając na sumieniu dziesiątki tysięcy ludzi zabitych nie przez wirusa, ale właśnie przez rząd, który zablokował system usług medycznych, mający na koncie miliony Polaków nielegalnie pozbawionych wolności. To oni powinni być jak najszybciej odizolowani od społeczeństwa! — podsumował reżyser.

Przeczytaj również: Nie będziesz zaszczepiony na COVID-19? Nie wejdziesz na koncert. Szczegóły

źródło: Nczas

(Visited 4 338 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj