Podczas ostatniego posiedzenia Sejmu Grzegorz Braun zaapelował do obozu rządzącego, by wreszcie przestał podtrzymywać pandemiopsychozę koronapanikę. Poseł podkreślił, że najważniejszym teraz jest otworzenie gospodarki.

— Przestańcie wreszcie szkodzić, to nie będziecie musieli rozwiązywać problemów, które sami wywołujecie — powiedział Grzegorz Braun.

Poseł Konfederacji polecił wszystkim nową książkę „Fałszywa pandemia, która jest zbiorem tekstów naukowców i lekarzy różnych specjalności, krytycznie nastawionych wobec scenariusza z koronawirusem. Braun przy okazji przypomniał, że socjalizm jest ustrojem, który rozwiązuje generowane przez siebie problemy.

— Podnieśliście do rangi głównej zasady ustrojowej nadużycie uprawnień. Stworzyliście mgławicę bezprawia, dopuszczając do tego, żeby życie Polaków zostało podporządkowane działaniom nie aktów prawnych, ale żeby nasze życie, ze szczególnym uwzględnieniem życia gospodarczego, było zdane na łaskę i niełaskę władzy, poprzez rozporządzenia ministerialne i następnie zmieniające się w kalejdoskopowym tempie wytyczne do kolejnych rozporządzeń. Teraz przychodzicie ponownie z rozwiązaniami rzekomo pomocowymi. Jeszcze raz powtórzę – nie szkodźcie. Przestańcie podtrzymywać pandemiopsychozę. Przestańcie podniecać koronapanikę. Skierujcie służby i administrację – po rzecz jasna należytym odchudzeniu – do jej właściwych zadań — mówił prawicowy polityk.

Przeczytaj również:  Nie żyje znany dziennikarz. Był również sportowcem i członkiem zarządu PZPN

Zobacz również: Janusz Korwin-Mikke: „Socjalizm jest niemoralny. Dawanie czegokolwiek za darmo jest zgubne dla narodu”

Po chwili dodał, że istotnym jest, by rządzący przestali kierować funkcjonariuszy policji do zadań, które jedynie hańbią i ośmieszają.

— Nie czyńcie tego dłużej. Nie budujcie polityki państwa na podstawie dezinformacji, która w zagranicznej telewizji jedzie na pasku. Prowadźcie suwerenną politykę, otwórzcie gospodarkę, przestańcie terroryzować klientów i handlowców tymi właśnie rozporządzeniami i wytycznymi. Przestańcie organizować „łapanki” na normalnych ludzi i generować w narodzie donosicielstwo, które już przeszło do historii — mówił Braun.

 

źródło: wsensie.pl

(Visited 223 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj