Dziennikarka Onetu podzieliła się nietypową teorią na temat epidemii koronawirusa. Iwona Kutyna wyraziła swój pogląd na temat przyczyn, dla których zagrożenie pojawiło się na świecie.

— To, co się dzieje z tym wirusem, to też jest tak, że jakby natura próbuje zareagować na to, co się dzieje, i może na jakieś przeludnienie — powiedziała dziennikarka Onetu.

Podczas jednego z programów Iwona Kutyna rozmawiała z sędzią warszawskiego Sądu Rejonowego Piotrem Gąciarkiem, a rozmowa sprowadzała się głównie do reformy sądownictwa. W pewnym momencie poruszono temat koronawirusa.

— To, co się dzieje z tym wirusem, to też jest tak, że jakby natura próbuje zareagować na to, co się dzieje, i może na jakieś przeludnienie, i może w sądach będzie tak samo. Jeśli wirus dopada takiego szefa sądu w Olsztynie, no to też po coś. I że za chwilę przeciwko niemu, i to się odwróci — zasugerowała dziennikarka.

Gość programu nie podzielił do końca tej teorii i odpowiedział:

— Powiem tak: Ja nikomu źle nie życzę, ale dzisiejsze czasy pokazały, że jest wąska grupa sędziów, którzy się minęli z powołaniem — powiedział Gąciarek.

źródło: niezalezna.pl

(Visited 478 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj