propolski.pl: Robert Biedroń popadł w tarapaty?

Biedroń wzywa konkurentów do debaty. „Porozmawiajmy o Polsce”

Kandydat Lewicy na prezydenta Robert Biedroń przemawiał podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w Łodzi. W mocnych słowach skrytykował PO-PiS i podkreślił, że przez wiele lat ugrupowania te nie zrobiły niczego sensownego.

— POkiedy rządziła przez osiem lat, nie zrobiła tego wszystkiego, co trzeba było zrobić dla Polski i dlatego nie ma dzisiaj programu. Politycy PO liczą na to, że sam strach przed PiS-em wystarczy, żeby znów wrócić do władzy. Z tego miejsca chciałbym zwrócić się do moich kontrkandydatów: do prezydenta Dudy i prezydenta Trzaskowskiego, do kandydata PiS-u i kandydata Platformy, do kandydata Kaczyńskiego i kandydata Schetyny: porozmawiajmy o Polsce — apelował w Łodzi Biedroń.

Zobacz również: Biedroń żali się Andrzejowi Dudzie. Usłyszał na ulicy „Dzień dobry pe**le”

Polityk odniósł się również do tematu odwołania debat wyborczych w TVN i Polsacie.

— Boicie się, że będziecie pytani o wasze programy? Boicie się, że będziecie rozliczani. Ja przedstawiłem swój program to Plan Odbudowy Polski — konkrety, to są konkrety, o których chce rozmawiać. Wszedłem dzisiaj rano na stronę Rafała Trzaskowskiego, bo chciałem porozmawiać o jego programie. Znalazłem tam spot, w którym Rafał Trzaskowski pokazuje papugę, pokazuje psa, ale ani słowa nie mówi o programie. Nie znajdziecie państwo ani słowa o programie Rafała Trzaskowskiego — mówił lider Lewicy.

W dalszej części wystąpienia Biedroń krytykował pomysły i program Andrzeja Dudy.

— Pewnie podobnie jak prezydent Duda wie, że dzisiaj nie ma już co obiecać Polakom, bo Platforma nas zawiodła, bo kiedy rządziła przez osiem lat, nie zrobiła tego wszystkiego, co trzeba było zrobić dla Polski i dlatego nie mają dzisiaj programu. Liczą na to, że sam strach przed PiS-em wystarczy, żeby Platforma znów wróciła do władzy, ale nie dajmy się na to nabrać — stwierdził kandydat na prezydenta.

źródło: polsatnews.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these