Była premier Beata Szydło nie ma ostatnio lekko. Wciąż narażona jest na nieprzychylne komentarze ze strony przypadkowych obserwatorów. W ostatnich dniach do Internetu trafiło zdjęcie polityk, jadącej autobusem. Szybko stało się podstawą do drwin i żartów, ponieważ uznano, że sytuacja ta stanowi niecodzienny widok.

Pod zdjęciem pojawił się przykry komentarz sugerujący, że europosłanka ma coś do ukrycia i dlatego nie nawiązuje kontaktu z ludźmi.

— Tak podróżuje Premier kraju. Odwrócona od wszystkich. Trudno spojrzeć ludziom w oczy — padł komentarz ze strony osoby, która umieściła zdjęcie.

— Jeśli się nie zna ani słowa w obcym języku, to lepiej stać twarzą do okna. To zdjęcie przypomina mi zarzuty o uchodźcach, którzy nie asymilują się z lokalnym społeczeństwem — czytamy w kolejnym komentarzu podkreślającym niekompetencję polityk.

Radosław Fogiel wicerzecznik Prawa i Sprawiedliwości stanął w obronie Beaty Szydło i odniósł się do tych zarzutów.

— Faktycznie dziwne, że pani premier nie pozuje jakiemuś typowi, który postanowił jej robić fotki z przyczajki, jak nastolatka na widok Justina Biebera — napisał na portalu społecznościowym.

źródło: telewizjarepublika.pl 

(Visited 98 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj