Europoseł PiS Beata Mazurek skomentowała słowa lidera ruchu Kukiz’15, który skrytykował Andrzeja Dudę. Stwierdziła, że atak polityka był niezwykle prostacki i wulgarny.

— Prostacki atak labilnego emocjonalnie Kukiza na prezydenta Andrzeja Dudę — napisała Beata Mazurek.

— To nie jest telewizja publiczna, a partyjna. Było pięć lat na dyskusję o różnych metodach finansowania telewizji publicznej. Wychodziliśmy z różnymi propozycjami finansowania jako Kukiz’15, by te media były narodowe, a nie partyjne — mówił Paweł Kukiz o rekompensacie w wysokości 2 mld zł dla TVP i Polskiego Radia. 

— Wcześniej miałem nadzieje związane z prezydentem Dudą. Dzisiaj mówię — może nie każdy, ale byle nie Duda — kontynuował Kukiz, wciąż krytykując prezydenta Dudę.

Beata Mazurek w mocnych słowach podsumowała muzyka, określając jego atak jako prostacki. Jego samego porównała do osoby niezrównoważonej emocjonalnie.

— Prostacki atak labilnego emocjonalnie Kukiza na PAD. Tym razem, chyba nie jest to przypadek kompromitującego upojnego piątku. Antysystemowiec stał się żałosnym cieniem partyjnego Kosiniaka-Kamysza. Upadek człowieka, któremu zaufało wielu Polaków. Przykre — zaznaczyła polityk.

źródło: telewizjarepublika.pl

(Visited 120 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  To się mogło skończyć bardzo źle. Ida Nowakowska doznała poważnego urazu przed "Pytaniem na śniadanie"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj