Dziennikarz radia RMF FM Krzysztof Berenda przyznał w niedzielę za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zaszczepił się na COVID-19. Redaktor pochwalił się, że wreszcie może swobodnie zaplanować wakacje. Dziennikarzowi odpowiedział doktor Paweł Basiukiewicz.

Basiukiewicz bez entuzjazmu zareagował na wpis dziennikarza. Kardiolog i specjalista od chorób wewnętrznych ze Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim zrugał pracownika popularnej rozgłośni.

Najfajniejsze poszczepienne uczucie? Możliwość swobodnego planowania wakacji. Bez obaw o poważne zachorowanie i brak statusu osoby zaszczepionej — napisał Krzysztof Berenda na Twitterze.

— To tak jak by ktoś pytał po co stać kilka godzin po tego Johnsona skoro inne szczepionki są dostępne od ręki. Inne są dwudawkowe — dodał następnie.

Berendzie odpowiedział Basiukiewicz.

Panie Redaktorze, niech Pan postara się sięgnąć wzrokiem nieco dalej niż do najbliższego punktu odpraw przed odlotem do ciepłych krajów. Wchodzimy tanecznym krokiem w totalitaryzm sanitarny — ocenił krytycznie lekarz, nawiązując m.in. do niesławnego pomysłu organizacji unijnych, forsujących od dłuższego czasu tzw. „Zielone Certyfikaty Cyfrowe”.

Przeczytaj również: Dziennikarka TVN24 poucza Fijołka podczas debaty. Doszło do niezręcznej sytuacji: „Bardzo przepraszam”

Przeczytaj również: Reporterzy TVP zadali jej niewygodne pytanie o konstytucję. Odpowiedź zwaliła internautów z nóg

źródło: Nczas

(Visited 10 037 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj