Poseł Konfederacji Artur Dziambor opowiedział się za wpuszczeniem imigrantów do Polski, podał jednak jeden istotny warunek.

Polityk poparł swobodny napływ do Polski tych osób, które będą gotowe na to, by otworzyć firmy, uczciwie pracować i płacić podatki.

— Ja jako wolnościowiec jestem cały za tym, żeby można było przemieszczać się między państwami, otwierać tutaj w Polsce firmy, pracować, płacić podatki i tak dalej. Natomiast jestem ogromnym przeciwnikiem wszelkich prób nielegalnego przekraczania granicy, żerowania na społeczeństwie, do którego się nielegalnie dostało — powiedział Artur Dziambor w trakcie rozmowy z posłanką Lewicy Joanną Senyszyn.

Polityk Konfederacji już wcześniej wspominał, że nie ma nic przeciwko temu, by do naszego kraju przedostawali się migranci, pod warunkiem, że ich intencja będzie zarobkowa.

Podobnego zdania jest lider ugrupowania Janusz Korwin-Mikke, w którego ocenie należy brać przykład z takich państw jak USA, ponieważ ich potęga ekonomiczna była budowana przez imigrantów przybywających z całego świata.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści. Powiedział, jakie będzie Boże Narodzenie

Zobacz również: Przyszedł na rozprawę za brak maseczki i zobaczył, co się wyprawia w sądzie: „Zaraz zobaczycie, jak jesteśmy poniżani” [WIDEO]

Źródło: YouTube.com

(Visited 1 078 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj