Podczas konferencji prasowej Konfederacji głos zabrał poseł Artur Dziambor, który skomentował obowiązujące od 15 grudnia obostrzenia.

14 grudnia o godzinie 18 pod Sejmem RP będzie miał protest przeciwko „przymusowi szczepień, paszportom covidowym i bezprawnym obostrzeniom!”. Całe wydarzenie organizowane jest przez Konfederację, która stara się zmobilizować, jak największe grupy osób, które sprzeciwiają się ograniczaniu naszej wolności.

– Potrzebna jest ogromna mobilizacja społeczna i zjednoczenie ponad wszelkimi podziałami! Tu chodzi o podstawowe prawa obywatelskie, które władza chce odebrać milionom osób niezaszczepionych!. Ten pisowski ład, który wprowadza się w przypadku tzw. walki z koronawirusem jest tak obrzydliwy, że wysyła ludzi przeciwko ludziom i pokazuje, że władza może się wysługiwać przedsiębiorcami, którzy są straszeni utratą swojego dobytku, swojego majątku, swojej pracy, swojej firmy – powiedział na nagraniu Artur Dziambor.

Poseł Konfederacji nie krył swojego rozgoryczenia w związku z postępującą segregacją sanitarną. Przyznał, że może ona doprowadzić do tego, że ludzie zaczną na siebie donosić, co negatywnie wpłynie na relacje społeczne.

– Oto minister, który mówi o tym, że restauratorzy, hotelarze sami mają się samoograniczać, bo jeżeli się przypadkiem nie będą samoograniczać, to wtedy na pewno znajdzie się jakiś obywatel, który jako sygnalista wezwie policję, żeby ta interweniowała, ponieważ zostaną przekroczone limity. To są absurdy, to jest państwo z dykty. To jest państwo, które działa w obrzydliwy sposób. Jutro ruszają obostrzenia, co do których mamy przekonanie, że są niezgodne z prawem. Jutro też ruszają obostrzenia, które będą nam uprzykrzać życie, ale wyjątkowo nie w Sylwestra, bo w Sylwestra – minister stwierdził – że wirus będzie miał wolne – mówił polityk.

Przeczytaj również:  Tusk upomniał posłów PO: Jeśli ktoś nie głosuje, bo ma kiepskie wytłumaczenie...

Artur Dziambor podkreślił, że wszyscy jesteśmy poważnie oszukiwani, a ponadto wmawia się nam, że to wszystko dla naszego dobra. Tymczasem rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej.

– Jeżeli ktokolwiek z Was widzi w tym jakikolwiek sens i nazywa to walką z pandemią, naprawdę należy się poważnie zastanowić. Jesteście państwo oszukiwani, a ten rząd robi wszystko, żeby ludzi postawić przeciwko ludziom. To jest obrzydliwe działanie, które natychmiast powinno się zakończyć – zakończył poseł Konfederacji.

Zobacz również: Szczepienie dzieci poniżej 15 roku życia jedynie po badaniu lekarskim. Jest projekt rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia

Zobacz również: Klaudia Jachira nie wpuszczona do biura poselskiego. Policja zabroniła jej wstępu [WIDEO]

Źródło: Twitter.com

(Visited 140 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj