Strona główna Polska TVN: Arłukowicz zaatakował Agatę Dudę. Prowadzący upomniał polityka PO

TVN: Arłukowicz zaatakował Agatę Dudę. Prowadzący upomniał polityka PO

2 min czytania
0
1
5,181
Bartosz Arłukowicz

Ostatnio w mediach zrobiło się głośno o wirtualnym spotkaniu pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy z uczniami Niepublicznego Kolegium św. Stanisława Kostki. Uczniowie na czas pandemii muszą spędzać czas w Internacie, odizolowani od reszty świata. Sprawę skomentował Bartosz Arłukowicz.

W Internecie zaczęła krążyć nieprawdziwa informacja, sugerująca, że młodzież złamała zasady kwarantanny, celowo zbierając się na spotkanie z panią Dudą. Tego fake newsa powielił podczas spotkania w TVN były minister zdrowia Bartosz Arłukowicz.

— Jak będziecie robili kolejne wyborcze spotkanie, to przekażcie żonie pana prezydenta, żeby nie gromadziła w internacie 50 dzieciaków na spotkanie ze sobą jednym pokoju, bo to jest niebezpieczne — powiedział poseł PO.

Obecny w studiu prezydencki minister Paweł Mucha nie pozostał bierny wobec takiego obrotu spraw. Zdecydowanie zareagował na słowa Arłukowicza.

— To są osoby, które przebywają w jednym budynku, w jednym miejscu, gdzie są wspólne pomieszczenia. Nie są to osoby, które zostały zwołane na jakiekolwiek spotkanie. To osoby, które pochodzą z krajów byłego ZSRR, którzy rozmawiali z panią prezydentową. Wykazał się pan niewiedzą i złą wolą — tłumaczył Mucha.

Dziennikarz TVN poparł wersję ministra, dodając: — Pan minister ma rację, to był internat, te dzieci tam mieszkają.

źródło: dorzeczy.pl

Reakcja
8
Przeczytaj również:  Donald Tusk o wyborach w maju: "Tylko wariat albo zbrodniarz mógłby..."
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Marlena Piechocka
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Gasiuk-Pihowicz atakuje sędzię Manowską i prezydenta Dudę: Ćwierćprezes, ćwierćprezydent

Posłanka KO Kamila Gasiuk-Pihowicz zabrała głos w sprawie decyzji prezydenta Andrzeja Dudy…