Antyszczepionkowcy dopuścili się ataku na posesję posłanki PO, Doroty Niedzieli. Wywołało to gniew Borysa Budki, który obwinił o wszystko Konfederację.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na posesji należącej do polityk PO, Doroty Niedzieli. Wandale, którzy, jak się domyślono są antyszczepionkowcami, zniszczyli ogrodzenie oraz dom czerwoną farbą.

Do całej sprawy odniósł się jeden z liderów PO, Borys Budka, który o akt wandalizmu oskarżył Konfederację. Wspomniał również o posłance Annie Siarkowskiej i pośle Januszu Kowalskim z Solidarnej Polski.

– Antyszczepionkowi terroryści zniszczyli ogrodzenie posłanki @DorotaNiedziela. Niczym nieuzasadniona agresja i wandalizm, za które współodpowiedzialność ponoszą ludzie pokroju Siarkowskiej, Kowalskiego czy posłowie Konfederacji – stwierdził Borys Budka na Twitterze.

To jeszcze nie koniec. Na słowa Borysa Budki szybko zareagowała Anna Siarkowska, która napisała: – Najpierw podpalacie Polskę, dzielicie ludzi i wywołujecie najgorsze demony, wzywając do wprowadzenia segregacji sanitarnej, dyskryminacji ludzi i łamania praw obywatelskich a teraz się dziwicie, że zaczynają się akty wandalizmu? Niech Pan się bije w piersi, Panie @bbudka#StopSS – napisała parlamentarzystka.

Słów komentarza nie szczędził także Zbigniew Hołdys, który wetknął szpilę Prawu i Sprawiedliwości.

– To jest #PIS_Nation: anty #LGBTQ, anty #niepełnosprawni, anty #uchodźcy, anty #prawakobiet, anty #nowoczesna_edukacja, anty #oświecenie, anty #szczepionka.

Przeczytaj również:  Klęska Tuska w sondażu. Polacy powiedzieli, co o nim myślą

Zobacz również: Bronisław Komorowski o dezercji polskiego żołnierza. „Za takie sytuacje odpowiada osoba, która dowodzi całością” [WIDEO]

Zobacz również: Mark Brzezinski ambasadorem Stanów Zjednoczonych w Polsce: „Będę kontynuował promocję naszych wspólnych zobowiązań”

Źródło: Twitter.com

(Visited 611 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj