Strona główna Polska Anja Rubik wzięła udział w #Hot16Challenge2. Modelka rapuje o problemach ekologicznych i nie przebiera w słowach

Anja Rubik wzięła udział w #Hot16Challenge2. Modelka rapuje o problemach ekologicznych i nie przebiera w słowach

4 min czytania
0
1
462
Anja Rubik

Modelka Anja Rubik przyjęła wyzwanie #Hot16Challenge2. W swoim utworze poruszyła kwestię ekologii oraz nadmiernej liczby ludności. Okazuje się, że jej sympatycy są zachwyceni tym subtelnym wykonaniem. Internetowe wyzwanie #Hot16Challenge2 cieszy się coraz większą popularnością.

Do tej pory wzięło w nim udział wielu aktorów i celebrytów. Również Anja Rubik postanowiła spróbować swoich sił i dołączyć do zorganizowanej przez raperów akcji. Nagrała więc szesnaście wersów, w których śpiewała głównie o ekologii. Przy okazji podziękowała za nominację Adamowi BodnarowiPawbeats.

Treść utworu: „Pędzimy w tempie szalonym, kompletnie nieograniczonym, zakręconym. Nieustannie z nosem w ekranie, tracimy na prawdziwym życiu zdecydowanie. Ziemia krzyczy, bo już nie może, traci balans, i rafy, i morze! Wysyła ciągle ewidentne znaki: W Australii z nieba spadają ptaki. Naukowcy trąbią jednogłośnie: liczba ludzi ciągle rośnie”. Śmiecimy, tniemy i niszczymy, kiedy te skur*** zaprzestaną te czyny? Bliskość teraz tylko w netcie. Dystans siła na całym świecie! Solidarność musi być globalna. W lekarzach nadzieja i miłość totalna!”

Patrząc po komentarzach, fanom modelki rap bardzo się spodobał.

— Pięknie Anja, jesteś mega kobietą. Inspirujesz, działasz, tworzysz. Szacun! — czytamy jeden z wpisów.

— Piękne przesłanie tekstu, a jak miło słucha się wykonania — napisał kolejny internauta.

— Świetnie wyszło. Brawo Anja! — zachwalał inny.

Anja Rubik do udziału w #Hot16Challenge2 nominowała Donalda Tuska, Jana Komasę, Mary KomasęJimka, Bartosza Gelnera, Agnieszkę Holland i Piotra Kędzierskiego.

źródło: plotek.pl

Reakcja
2
Przeczytaj również:  Ostre słowa Millera w temacie wyborów: "Będziemy mieli drugi zamach majowy"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Marlena Piechocka
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Syn Andrzeja Leppera zdradził, na kogo zagłosuje: „Poszło szeroko, ruch za zmianą!”

II tura wyborów prezydenckich zbliża się wielkimi krokami. Już w najbliższy weekend zdecyd…