— Jeśli miałbym coś kolegom doradzać, to powiem tak: bądźcie blisko ludzi. I ja tego będę pilnował — zapowiedział prezydent Andrzej Duda w rozmowie z tygodnikiem „Sieci”.

Prezydent Andrzej Duda stwierdzi, że kolejne zwycięstwo Prawa i Sprawiedliwości w 2023 roku jest możliwe, o ile partia rządząca spełni szereg następujących warunków. Głowa państwa wymieniła je wszystkie:

Jeżeli uda się tej formacji uniknąć efektu obserwowalnej arogancji władzy, co najbardziej ludzi denerwuje. Jeżeli uda się obronić Polskę przed kryzysem gospodarczym, utrzymać miejsca pracy, wrócić na drogę dynamicznego rozwoju — wskazywał PAD.

Prezydent wychodzi z założenia, że parlamentarzyści PiS nie powinni „odrywać się od ziemi”, co może poskutkować w przyszłości „grzeszeniem pychą” i transformacją w coś, z czym pierwotnie Prawo i Sprawiedliwość walczyło — z arogancką władzą.

Jednocześnie muszą pracować i mieć też tyle szczęścia, że uda się bezpiecznie przejść przez kryzys, że Polakom będzie się żyło lepiej — ocenił prezydent.

PAD doradził także obozowi rządzącemu, by nieustannie znajdował się blisko ludzi. Obiecał, że osobiście tego dopilnuje.

Przeczytaj również: „Już człowieka lubię”. Lewica krytykuje kontrowersyjne poglądy Zbigniewa Rau

źródło: Do Rzeczy

(Visited 3 683 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj