propolski.pl: Andruszkiewicz ostro o Biedroniu

Adam Andruszkiewicz do polityków Wiosny: „Bierzcie się do roboty, zamiast pajacować!”

Robert Biedroń zaproponował, że misterem Sejmu powinien zostać jego partner Krzysztof Śmiszek. Wobec tej niecodziennej sugestii nie pozostał obojętny wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz. Polityk odpowiedział posłom Wiosny i podsumował wszystko jednym słowem „żenada”.

„Super Express” utworzył na swojej stronie internetowej sondę, tak by czytelnicy mogli określić, kto powinien zostać misterem Sejmu. Wyniki mają się ukazać w czwartkowym wydaniu gazety i jednoznacznie rozwiać wątpliwości, który z parlamentarzystów jest najprzystojniejszy. Biedroń, by aktywnie promować swojego partnera i zachęcić Lewicę do głosowania zamieścił post na swoim Twitterze.

— Sorry Panowie, ale wybór jest oczywisty! — napisał Biedroń. Wydaje się, że europoseł jest niezwykle pewny siebie i przekonany o wysokich szansach na wygraną swojego partnera.

Adam Andruszkiewicz, któremu nie spodobały się takie zabawy, odpowiedział politykom Wiosny na swoim Facebooku. Podkreślił, że powinni zająć się pracą, a nie marnować czas.

— Biedroń załatwił swojemu chłopakowi jedynkę na liście Lewicy, a teraz promuje go na…mistera Sejmu? Żenada. Bierzcie się do roboty, zamiast pajacować! — apelował wiceminister cyfryzacji.

 

źródło: facebook.com, wmeritum.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these