Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz podzieliła się z internautami smutną informacją. Okazało się, że włodarz miasta miała wypadek i wylądowała w szpitalu. Polityk musiała nawet przejść ryzykowną operację, by zyskać możliwość powrotu do zdrowia.

Aleksandra Dulkiewcz opublikowała na Facebooku wpis, w którym podziękowała szpitalnemu personelowi za wspaniałą opiekę.

Prezydent Gdańska opublikowała w mediach społecznościowych fotografię ze szpitala. Widać na niej, że ma złamaną nogę i musiała przejść operację po wypadku na rowerze. Skomentowała przy tym sytuację z udziałem prezydenta Poznania, Jacka Jaśkowiaka, któremu przydarzyła się niedawno podobna przykrość.

– Złamanie w dwóch miejscach.. tak się niestety skończyła moja ostatnia wyprawa rowerowa. I nie pozazdrościłam wcale Jackowi Jaśkowiakowi – napisała Aleksandra Dulkiewicz.

– Jestem już po operacji i wracam do zdrowia. Dziękuję troskliwemu personelowi w gdańskim Uniwersyteckim Centrum Klinicznym – dodała wzruszona na Facebooku.

Polityk obwieściła, że nie zdąży już wrócić do pracy przed świętami Bożego Narodzenia.

– Teraz czeka mnie kilka dni odpoczynku. Mam jednak nadzieję, że po świętach uda mi się wrócić do pracy. Na razie zdalnie, ale jestem dobrej myśli. Pozdrawiam was serdecznie i proszę uważajcie na siebie, zwłaszcza teraz, kiedy pogoda nas nie rozpieszcza – napisała włodarz miasta.

Zobacz również: Krzysztof Bosak o postępowaniu Rady Medycznej: Prowadziła działalność za pieniądze koncernów

Zobacz również: Gen. Polko w mocnych słowach o dezerterze: „Będzie żałować, że dokonał zdrady własnej ojczyzny”

Złamanie w dwóch miejscach… tak się niestety skończyła moja ostatnia wyprawa rowerowa. I nie pozazdrościłam wcale Jacek…

Opublikowany przez Aleksandrę Dulkiewicz Piątek, 17 grudnia 2021

Źródło: Facebook.com/Aleksandra Dulkiewicz

(Visited 192 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj