Media społecznościowe obiegł filmik aktywisty LGBT Sławomira Kulety. Mężczyzna znieważył polską flagę. Sprawą zajął się szczeciński radny PiS i prawnik Dariusz Matecki.

Sławomir Kuleta deklaruje się jako aktywista na rzecz osób LGBT. W maju 2020 roku Kuleta zasłynął spaleniem polskich barw w lesie, w święto Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Teraz ponownie o sobie przypomniał, zamieszczając w serwisie youtube wideo pt. „Podcieranie pupci flagą RP przez działacza LGBT”. Kuleta rozpina spodnie i ostentacyjunie podciera się znajdującą z tyłu polską flagą.

— To ten sam człowiek, który dwukrotnie palił polską flagę. W poniedziałek jako Ośrodek Monitorowania Antypolonizmu skieruję zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie — powiadomił Dariusz Matecki w mediach społecznościowych.

— Jednocześnie z pytaniem, jakie czynności prokuratura podjęła w związku z poprzednimi zawiadomieniami — podkreślił zachodniopomorski polityk.

Według informacji portalu quuer.pl, Sławomir Kuleta jest byłym katechetą oraz doktorantem UKSW. Uczelnia odmówiła mu jednak przedłużenia doktoratu. W odpowiedzi na to aktywista pozwał uniwersytet za dyskryminację, a kwestię jego „wykluczenia” podjęła „Kampania Przecie Homofobii” Roberta Biedronia. Mężczyzna wydał wcześniej książkę „Inne Spojrzenie na wybrane aspekty seksualności ludzkiej rozpatrywane w odniesieniu do duchowości chrześcijańskiej”

Przeczytaj również: Aktywista LGBT spalił w lesie polską flagę. Tysiące komentarzy w Internecie

Przeczytaj również: „Nekrolog będzie długi”. Lech Wałęsa zamieszcza wpis, którego przeczytanie zajmuje… 20 minut

Przeczytaj również: Korwin-Mikke szokuje: „Nie lepiej, by 20-50 dzieci więcej padło ofiarą pedofilów?”

źródło: Tysol

(Visited 5 090 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj