Jeden z warszawskich kierowców zarejestrował nieprzyjemną sytuację. Całkiem przypadkowo nagrał niezwykle agresywnego i stwarzającego zagrożenie na drodze taksówkarza. Mężczyzna jechał nie zachowując ostrożności i świecił „długimi” w terenie zabudowanym.

Gdy kierowca i taksówkarz zatrzymali się na czerwonym świetle, doszło do awantury. Nagrywający zdarzenie jechał lewym pasem. Pomimo pustej ulicy, taksówkarz nie zawahał się zajechać mu drogi. Kierowca nagrywający zdarzenie opuścił szybę i zapytał sprawcę zamieszania, czy wszystko z głową w porządku.

Wtedy doszło do nieprzyjemnej sprzeczki. W napadzie agresji taksówkarz zaczął grozić kierowcy, rzucając przed siebie wulgarne epitety.

— Co się patrzysz k***a, ja cię puknę zaraz — mówił pełen emocji.

— Po ruszeniu ze świateł jechałem lewym pasem, po prawej miałem samochód, za mną jechał taksówkarz na zderzaku i świecił długimi, po czym wyprzedził nasze 2 samochody bus pasem. Później tylko coś krzyczał, że będzie za mną jeździł, ale tego na nagraniach nie słychać przez to, że zamknąłem okno — czytamy słowa w opisie filmu.

W dalszej części filmu słyszymy, jak taksówkarz grozi kierowcy i przekonuje, kto właściwie powinien nauczyć się jeździć.

 

źródło: nczas.com

(Visited 109 times, 2 visits today)
Przeczytaj również:  Warszawa: Drastyczne podwyżki opłat za wywóz śmieci. Nawet 250 zł miesięcznie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here