Afera szczepionkowa

Afera szczepionkowa: Kolejny bogacz zaszczepiony poza kolejnością. Polacy jedzą jego produkty

Afera szczepionkowa wciąż trwa. Do mediów dotarła informacja o następnym znanym nazwisku, którego posiadacz przyjął szczepionkę na COVID-19 poza kolejnością. Jest to Zbigniew Grycan, właściciel popularnej lodziarni.

Afera szczepionkowa ponownie odżyła, po tym jak Zbigniew Grycan wraz z żoną skierowali się do CK WUM po komunikacie o dodatkowej puli szczepionek. Przedsiębiorca wyjaśnił, że ma już ponad 80 lat oraz przewlekłą chorobę płuc, dlatego uważnie śledzi wszystkie informacje na temat szczepionek:

Na miejscu potwierdzono nam, że możemy zostać zaszczepieni w ramach tej dodatkowej puli właściwie od razu stwierdza Grycan w wydanym oświadczeniu.

Informację na temat dodatkowej puli 450 szczepionek znaleźliśmy na stronie internetowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego przekonuje właściciel lodziarni.

Zbigniew Grycan wraz z żoną to kolejne osoby, które zostały zaszczepione poza tzw. grupą „zero”. Wcześniej media obiegły wieści o zaszczepieniu się Leszka Millera, Krystyny Jandy, Edwarda Mieszczaka, Mariusza Waltera, Anny Cieślak, Andrzeja Seweryna, Marii Seweryn, Radosława Pazury, Wiktora Zborowskiego i wielu innych postaci ze świata kultury i biznesu.

W pierwszej kolejności mieli zostać zaszczepieni pracownicy służby zdrowia. Dopiero w drugiej połowie stycznia po uprzednich zapisach, szczepionkę otrzymać mieli seniorzy, służby mundurowe oraz nauczyciele.

Przeczytaj również: Szczepionki są wynoszone ze szpitali? Bulwersujące doniesienia o włodarzu miasta: „Propozycję przyjąłem w dobrej wierze”

źródło: Do Rzeczy

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

One thought on “Afera szczepionkowa: Kolejny bogacz zaszczepiony poza kolejnością. Polacy jedzą jego produkty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these