propolski.pl: A jednak. Nawet ją dopadł koronawirus: "Starałam się bardzo uważać"

A jednak. Nawet ją dopadł koronawirus: „Starałam się bardzo uważać”

Posłanka Koalicji Obywatelskiej oraz wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska poinformowała w mediach społecznościowych, że dopadł ją koronawirus.

Wicemarszałek Sejmu, posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Kidawa-Błońska jest zakażona koronawirusem. O swoim stanie zdrowia polityk poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Starałam się bardzo uważać, ale wirus jest podstępny. Niestety, dopadł także mnie — napisała Kidawa-Błońska na Twitterze.

Czuję się dobrze i najbliższe dni spędzę w domu. Proszę, uważajcie na siebie, nie traćcie czujności. Trzymajcie się zdrowo! — dodała następnie.

W środę Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że ostatniej doby badania laboratoryjne potwierdziły 14 910 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Najwięcej z nich odnotowano na Mazowszu 2157 i na Śląsku  1863, najmniej zaś w woj. lubuskim  251.

Przeczytaj również: Nosił maseczkę, rękawiczki, zaszczepił się, a i tak zachorował. Kolejny piosenkarz w szpitalu

Przeczytaj również: „Będzie wrzawa”. Rząd przedłuży obostrzenia? Powód jest przedziwny

Źródło: NCzas

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these