Według informacji PAP 59-letni lekarz ze Śremu (woj. wielkopolskie) chciał po raz trzeci zaszczepić się na COVID-19. By nielegalnie uzyskać preparat, mężczyzna posłużył się dokumentami młodszego o 23 lata mężczyzny.

59-latek przyjechał w celu zaszczepienia się na COVID-19 do oddalonego o 110 km szpitala w Sokołówce w powiecie kaliskim. Rzecznik prasowy kaliskiej policji poinformował PAP, że służby pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności w sprawie podrobienia dokumentów przez lekarza.

Został poproszony o dowód osobisty. Wtedy powiedział, że dokumenty zostawił w samochodzie, a później twierdził, że w ogóle nie ma ich przy sobie. Nie potrafił też podać numeru PESEL wpisanego przy rejestracji przekazała w rozmowie z PAP koordynator szczepień w Sokołówce z ramienia Starostwa Powiatowego w Kaliszu Wioletta Przybylska.

Wioletta Przybylska podkreśliła, że mężczyzna pragnący przyjąć trzecią dawkę szczepionki na COVID-19 wyglądał na dużo starszego niż wskazywały na to podane dane osobowe.

Cała sytuacja zaniepokoiła nas, więc wezwaliśmy policję. Mężczyzna próbował nas odwieść od tego, twierdząc, że chciał przyjąć trzecią dawkę. Według nas, jako lekarz mógł w inny sposób ją otrzymać dodała koordynator szczepień w Sokołówce.

Przeczytaj również: Dr Fauci ODRADZAŁ noszenie maseczek. Ujawniono 3000 maili lekarza: „Maski są tak naprawdę dla zarażonych, aby zapobiec…

Przeczytaj również: Scheuring-Wielgus zaorana jednym pytaniem. „Mówi o sobie pani, że jest feministką…” Po drugim pytaniu nie było co zbierać

źródło: Nczas

(Visited 3 366 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj