Masa katolików nie utożsamia się z tym co wyrabia ich kościół ale chętnie ich jednak wrzucę do worka, a ten worek gdzieś do jeziora pisał w mediach społecznościowych popularny youtuber oraz aktywista LGBT Łukasz Stelmach.

Nienawistne komentarze youtubera zwróciły uwagę użytkowników mediów społecznościowych oraz firmy Logitech, z którą Stelmach zawiązał wcześniej współpracę.

Mam jak najgorsze zdanie o tej, szkodliwej, skorumpowanej instytucji, która regularnie próbuje dyktować wszystkim jak mają żyć, a do tego jeszcze cieszy się przywilejami, które się jej nie należą (…) masa katolików nie utożsamia się z tym co wyrabia ich kościół  ale chętnie ich jednak wrzucę do worka, a ten worek gdzieś do jeziora pisał Łukasz Stelmach.

Youtuber podzielił się także swoimi destrukcyjnymi fantazjami. Na Facebooku zamieścił grafikę, na której filmowa Godzilla „strzela” tęczą z paszczy.

Mamy tu potwora, który niszczy tęczą nasz katolicki bogobojny kraj wskazał w komentarzu do udostępnionego obrazka.

W innym miejscu Stelmach stwierdził, że „niszczenie kościołów to przesada”, gdyż jak twierdzi, woli by świątynie palono:

Możemy zmienić niszczenie na palenie zaproponował.

O sprawie jako pierwszy poinformował Ośrodek Monitorowania Chrystianofobii Fidei Defensor. Organizacja opublikowała wszystkie screeny z rozmów z profilu należącego do popularnego twórcy internetowego.

Logitech podziękował Stelmachowi

Firma Logitech wydała oświadczenie w sprawie youtubera:

Marka Logitech nie angażuje się w sprawy polityczne, religijne i światopoglądowe. Jednocześnie deklaruje wsparcie dla różnorodnych religii i poglądów, które prowadzą do wzajemnego poszanowania i konstruktywnego dialogu przekazano.

W przypadku ubiegłotygodniowych wpisów w mediach społecznościowych Łukasza Stelmacha te granice zostały naszym zdaniem przekroczone, dlatego odcinamy się od jego słów i zawieszamy naszą dotychczasową współpracę zakomunikowano w oświadczeniu na Facebooku.

Przeczytaj również:  Mocne nagranie. Katarzyna Żukiewicz nazwała Polaków „ścierwem”, a beneficjentów 500 plus „wieśniakami jeba**mi”

Przeczytaj również: Daniel Obajtek wreszcie wyjawił powód, dlaczego jest atakowany. Chodzi o duże pieniądze

Przeczytaj również: A jednak to zrobił. Poseł KO dołącza do Hołowni i podał nietypowy powód swojej decyzji

źródło: Facebook

(Visited 4 357 times, 1 visits today)

3 KOMENTARZE

  1. Panie Łukaszu wprawdzie jestem katolikiem ale bardzo niekulturalnym dlatego jak Pana spotkam to chętnie obiję ci twarz i chętnie zapłacę grzywnę z tego powodu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here