Masa katolików nie utożsamia się z tym co wyrabia ich kościół ale chętnie ich jednak wrzucę do worka, a ten worek gdzieś do jeziora pisał w mediach społecznościowych popularny youtuber oraz aktywista LGBT Łukasz Stelmach.

Nienawistne komentarze youtubera zwróciły uwagę użytkowników mediów społecznościowych oraz firmy Logitech, z którą Stelmach zawiązał wcześniej współpracę.

Mam jak najgorsze zdanie o tej, szkodliwej, skorumpowanej instytucji, która regularnie próbuje dyktować wszystkim jak mają żyć, a do tego jeszcze cieszy się przywilejami, które się jej nie należą (…) masa katolików nie utożsamia się z tym co wyrabia ich kościół  ale chętnie ich jednak wrzucę do worka, a ten worek gdzieś do jeziora pisał Łukasz Stelmach.

Youtuber podzielił się także swoimi destrukcyjnymi fantazjami. Na Facebooku zamieścił grafikę, na której filmowa Godzilla „strzela” tęczą z paszczy.

Mamy tu potwora, który niszczy tęczą nasz katolicki bogobojny kraj wskazał w komentarzu do udostępnionego obrazka.

W innym miejscu Stelmach stwierdził, że „niszczenie kościołów to przesada”, gdyż jak twierdzi, woli by świątynie palono:

Możemy zmienić niszczenie na palenie zaproponował.

O sprawie jako pierwszy poinformował Ośrodek Monitorowania Chrystianofobii Fidei Defensor. Organizacja opublikowała wszystkie screeny z rozmów z profilu należącego do popularnego twórcy internetowego.

Logitech podziękował Stelmachowi

Firma Logitech wydała oświadczenie w sprawie youtubera:

Marka Logitech nie angażuje się w sprawy polityczne, religijne i światopoglądowe. Jednocześnie deklaruje wsparcie dla różnorodnych religii i poglądów, które prowadzą do wzajemnego poszanowania i konstruktywnego dialogu przekazano.

W przypadku ubiegłotygodniowych wpisów w mediach społecznościowych Łukasza Stelmacha te granice zostały naszym zdaniem przekroczone, dlatego odcinamy się od jego słów i zawieszamy naszą dotychczasową współpracę zakomunikowano w oświadczeniu na Facebooku.

Przeczytaj również: Daniel Obajtek wreszcie wyjawił powód, dlaczego jest atakowany. Chodzi o duże pieniądze

Przeczytaj również: A jednak to zrobił. Poseł KO dołącza do Hołowni i podał nietypowy powód swojej decyzji

źródło: Facebook

(Visited 5 310 times, 1 visits today)

4 KOMENTARZE

  1. Panie Łukaszu wprawdzie jestem katolikiem ale bardzo niekulturalnym dlatego jak Pana spotkam to chętnie obiję ci twarz i chętnie zapłacę grzywnę z tego powodu.

  2. nie życz drugiemu co Tobie nie miłe.. życząc komuś coś złego oddajesz się pod opiekę demona..
    Ja wybieram opiekę Boga!..
    jeśli wybierasz demona to twoja wola, spotkasz go w piekle.. żeby nie było że nie ostrzegałem..

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj