Dziennikarz stacji RMF FM Marcin Zaborski poinformował o opuszczeniu zespołu redakcyjnego rozgłośni. Jaki był powód takiej decyzji?

Jak przypomina serwis Wirtualne Media, Zaborski do zespołu radia RMF FM dołączył we wrześniu 2016 roku. Pierwsze doniesienia o planowanym odejściu Zaborskiego ze stacji pojawiły się już pod koniec maja. Redaktor wówczas nie skomentował doniesień „Wirtualnych Mediów”.

Zaborski poinformował o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Nie zawsze się udawało. Czasem trzeba było zapytać — „Czy pani mnie słyszy???”. Niekiedy bywało wręcz groźnie — gdy gość stwierdzał na przykład, że „rozmowa zaczyna być bardzo nieprzyjemna” i dorzucał złowrogo: „Mogę być wobec pana nieprzyjemny!”. Ale przecież nie o przyjemności tu chodzi… — przytacza dziennikarz w osobistym wpisie na swoim oficjalnym profilu.

Byliśmy tam, gdzie zapraszało nas życie — nie tylko to polityczne… Zaglądaliśmy do wielu polskich miast i miasteczek, ale też na przykład do Oksfordu, Nigerii czy do obozu Moria na Lesbos. To było pięć lat spotkań w „Popołudniowej Rozmowie w RMF FM”. Za każde z nich bardzo dziękuję — tym, z którymi mogłem rozmawiać i tym, DLA KTÓRYCH mogłem rozmawiać — dodaje Zaborski, dziękując współpracownikom i słuchaczom.

Przeczytaj również:  Magdalena Ogórek trafiła na SOR. Opublikowała niepokojący wpis

Przeczytaj również: A jednak: Zaszczepiłeś się? Wariant Delta COVID-19 jest dla ciebie 6 razy groźniejszy niż dla osoby niezaszczepionej! Druzgocący raport

Przeczytaj również: Powrót lockdownu. „Na początek obejmie milion obywateli”. Ludzie będą mogli opuścić swe domy tylko w czterech przypadkach

Źródło: Tysol

(Visited 1 030 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj