Były premier Donald Tusk wygląda ostatnio na bardzo zapracowanego. Polityka zaprzątają obowiązki szefa Europejskiej Partii Ludowej. Gdy w mediach społecznościowych opublikował zdjęcie z ostatniego spotkania, wielu internautów oceniło, że wygląda dużo starzej niż zwykle.

Czym jest tak zmęczony Donald Tusk?

Na udostępnionej fotografii widzimy, jak Donald Tusk spotkał się z szefową młodzieżówki EPL Lidią Pereirą. Rozmowa tyczyła się głównie sytuacji związanej z pandemią Covid-19 oraz „walki Białorusinów o wolność i demokrację”. Internauci zaczęli się jednak zastanawiać, dlaczego Tusk wygląda na tak zmęczonego.

— Hipokryci. Kto po imprezie nie spał w ubraniu na kanapie, niech pierwszy rzuci kamieniem — napisał dziennikarz Michał Majewski.

Zobacz również: Kidawa-Błońska poręczyła za Nowaka. Dziś się gęsto tłumaczy. „To jąkanie, idiotyczne zaprzeczanie logice…”

Pojawiły się także sugestie, że to „wiadomości o Sławku N. w ciągu paru dni postarzały o całe lata”. Dziennikarze zastanawiają się, dlaczego były polski premier nie wypowiedział się konkretnie w sprawie oskarżonego kolegi.

— Albo obawia się stanąć w obronie kolegi, bo może się okazać, że w tej sprawie jeszcze on zostanie obciążony, albo rzeczywiście odciął się; trudno powiedzieć, czy tu jest jakiś zgrzyt w relacjach. Jednak jeśli to jest jego nie tylko kolega zawodowy, ale też przyjaciel, znajomy rodziny, któremu ufał, to dlaczego nie staje w jego obronie, dlaczego dziś nie gwarantuje jego uczciwości — pytał niedawno Samuel Pereira.

Przeczytaj również:  Mężczyzna wyprowadzony siłą ze spotkania z Kaczyńskim. Oto słowa, które zdenerwowały aktywistów PiS [+WIDEO]

Pod zdjęciem przeważały jednak głosy, że Donald Tusk wygląda po prostu, jakby właśnie wrócił z imprezy.

źródło: tvp.info

(Visited 632 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj