Amerykańska Antifa w Seattle zablokowała wyjazd z komisariatu śniegiem, by policja nie mogła podjąć interwencji. Funkcjonariusze wyszli na zewnątrz, by usunąć śnieżny wał, jednak wtedy anarchiści zaczęli ich atakować słownie.

Ku ich niezadowoleniu policja nie dała się sprowokować i wpadła na pomysł, jak uspokoić rozwścieczonych agresorów. Na opublikowanym nagraniu widać, jak jeden ze stróżów prawa zaczął rozdawać rozkrzyczanej młodzieży naklejki, aby pomóc im w ich „smutku” i „złości”.

Zobacz również: Bosak: poglądy lewicowe stały się w pewien sposób modne [WIDEO]

— Czy też chcesz mieć naklejkę? — zapytał policjant.

— Po co? — zdziwił się wojownik Antify.

— Wydajesz się trochę zły i smutny, a czasem naklejki poprawiają samopoczucie — stwierdził stróż prawa, wręczając jeszcze kilka pozostałym protestującym.

Zobacz również: Marzena Rogalska odchodzi z TVP po 12 latach: To był najtrudniejszy dzień

Gest mężczyzny spotkał się z wielkim uznaniem internautów. Ci wyrazili podziw dla spokojnego zachowania funkcjonariusza: — Doskonała deeskalacja konfliktu, brawa dla policji. Nikt nie może być zły na naklejki! — czytamy na Twitterze.

— Traktuj ich jak dzieci, ponieważ zachowują się jak dzieci – LOL — padł kolejny komentarz.

Ostatecznie śnieg sprzed wyjazdu z posterunku został usunięty, a bojownicy Antify się rozeszli.

Źródło: pantarhei24.com

(Visited 3 518 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Na przekór wystąpi w show TVP. "Zjedzą Cię za to, zaraz się posypią komentarze oburzonych Julek i Oskarków"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here