propolski.pl: Radna PiS przebrana za anioła

Zielona Góra. Radna PiS w stroju anioła. „Niektórzy już dosłownie odlecieli”

Radna PiS z Zielonej Góry Eleonora Szymkowiak przebrała się za anioła i poszła na sesję Rady Miasta. Jej strój wywołał wiele komentarzy w sieci.

– Niektóry już dosłownie odlecieli – powiedział samorządowiec Rafał Kasza.

– 75-letnia radna Eleonora Szymkowiak na ostatniej w tym roku sesji Rady Miasta Zielona Góra przebrała się za anioła: założyła białe szaty, ogromne skrzydła i aureolę. Ten niecodzienny strój wzbudził dużo emocji. Od komentarzy krytykujących, po słowa uznania i pochwały – powiedziała reporterka Anna Nosalska.

Polityk z Zielonej Góry, Rafał Kasza opublikował zdjęcie radnej w mediach społecznościowych.

– Trwa właśnie najważniejsza sesja Rady Miasta Zielona Góra w roku. Podejmujemy uchwałę budżetu Zielonej Góry na rok 2023, a radna Prawo i Sprawiedliwość przyszła przebrana za… No właśnie za kogo? – napisał na Facebooku.

– Tu zapadają najważniejsze decyzje związane z funkcjonowaniem miasta, ale jak widać niektórzy już dosłownie 'odlecieli’. Wystarczy, że już PiS robi jedną szopkę na Wiejskiej od kilku lat. Czas już tej pani 'podziękować’ w Ratuszu – dodał Kasza.

Kobieta od kilkudziesięciu lat pomaga potrzebującym i udziela się społecznie. Przygotowuje paczki na święta i gotuje dla bezdomnych. Pomaga także osobom, których los na co dzień nikogo nie obchodzi.

– Głównie pomagam osobom niepełnosprawnym. Tacy, którzy leżą i nikt o nich nie pamięta w święta. Odwiedzam ich i pytam, czy czegoś nie potrzeba. Jeśli tak, to robię zakupy. Pomagam, jak mogę – mówiła radna.

Trwa właśnie najważniejsza sesja Rady Miasta Zielona Góra w roku. Podejmujemy uchwałę budżetu Zielonej Góry na rok 2023,…

Opublikowany przez Rafała Kaszę – Najsprawniejszego Polityka w Polscego Wtorek, 20 grudnia 2022

źródło: Facebook

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these