propolski.pl: Rosati z koronawirusem

Zakażony koronawirusem Dariusz Rosati pojawił się w Sejmie

Poseł Koalicji Obywatelskiej Dariusz Rosati podzielił się z internautami wiadomością, że jest chory na koronawirusa. Teraz sieć obiegły zdjęcia, na których widać, że pojawił się w Sejmie na głosowaniu ws. odwołania ministra Ziobry.

Podczas wtorkowej debaty odbyło się głosowanie nad wnioskiem opozycji o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Taki wniosek w połowie listopada złożyły kluby KO i Lewicy, a także koło Polska 2050.

Jeszcze we wtorek Dariusz Rosati napisał na Twitterze, że nie będzie brał udziału w głosowaniu z racji zakażenia koronawirusem.

– Dziś w Sejmie ważna debata o budżecie na 2023 r. i głosowania, w tym nad odwołaniem ministra Ziobry. Niestety, muszę pozostać w domu (Covid), ale duchem i sercem wspieram Koleżanki i Kolegów z Koalicji Obywatelskiej, którzy na sali sejmowej walczą o praworządność i demokrację – napisał.

Ostatecznie Rosati pojawił się w Sejmie, by zagłosować za odwołaniem ministra Ziobry. Miał na sobie maseczkę i stał w oddaleniu od innych posłów.

– Panie Pośle @DariuszRosati czy to Pan jest teraz na sali plenarnej? – zapytał poseł Konfederacji Krystian Kamiński.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Powołania do wojska. Są nowe informacje

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these