propolski.pl: Majka Jeżowska nabija się z rodzimego miasta

„Zagłębie kościelno-zaściankowe”. Majka Jeżowska kpi z rodzimego miasta [WIDEO]

Piosenkarka Majka Jeżowska uczestniczyła w Campusie Polska Przyszłości zorganizowanym w Olsztynie przez Rafała Trzaskowskiego. W czasie swojej wypowiedzi zakpiła z mieszkańców rodzinnej miejscowości – Nowego Sącza.

Artystka wyznała, że dawniej uciekła z tego miasta do Warszawy.

Majka Jeżowska, która znana jest ze swojej muzycznej twórczości dla dzieci, była jednym z gości na Campusie Polska – wydarzeniu organizowanym przez Rafała Trzaskowskiego.

Jej słowa odbiły się szerokim echem w sieci. Wokalistka urodziła się w Nowym Sączu i znana jest ze swoich lewicowych poglądów.
Wyznała, że dawniej wyprowadziła się do Katowic, by ostatecznie przenieść się do Warszawy. Teraz zaatakowała tradycyjne wartości.

– Ja pochodzę z małego… obrażą się, więc dużego miasta o nazwie Nowy Sącz, które jest zagłębiem kościelno-zaściankowym – powiedziała, dodając, że „uciekła stamtąd zaraz po maturze”.

Jeżowska wyjawiła, że w tamtej części Polski w wielu domach opowiada się dzieciom „rzeczy niegodne człowieka”.

– Tak naprawdę to powinniśmy jeździć po przedszkolach i żłobkach i wtłaczać tym dzieciakom takie pozytywne myślenie i postrzeganie świata przez pryzmat tej inności, którą reprezentujemy – wyjaśniała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Z poważaniem”. Dmitrij Miedwiediew straszy Europejczyków

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Nie powstrzymają tego”. Siergiej Ławrow dalej szaleje i atakuje Zachód

źródło: tysol.pl, TVP Info

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these