propolski.pl: Macron i zdjęcia z wakacji

Wybuchł skandal! Wyciekły zdjęcia Macrona z wakacji. „Przestępstwem jest nie rozumieć tego”

Emmanuel Macron został przyłapany przez ekologów na tym, że jeździ na skuterze wodnym kilka tygodni po tym, jak apelował do swoich rodaków o oszczędzanie energii.

Polityk wystąpił w ubiegłym miesiącu do francuskiego narodu, mówiąc, by obywatele angażowali się w „wysiłek solidarności”. Macron zalecił także ministrom opracowanie planów „oszczędności energetycznej” w celu zmniejszenia zużycia energii o 10 proc. w ciągu najbliższych dwóch lat.

– Musimy przygotować się na scenariusz, w którym będziemy musieli całkowicie obejść się bez rosyjskiego gazu. Jest to bardzo prawdopodobne. Potrzebujemy ogólnej mobilizacji – powiedział Emmanuel Macron w czasie obchodów rocznicy wybuchu Wielkiej Rewolucji Francuskiej.

Emmanuel Macron uwielbia sporty wodne, a szczególnie jazdę na skuterach.

Emmanuel Macron zaliczył wpadkę

Opublikowane ostatnio zdjęcia pokazują Macrona, który chętnie korzysta z odpoczynku na tych pojazdach w posiadłości Riviera Fort de Brégançon.

Nie da się ukryć, że skutery zużywają ogromne ilości paliwa, co wywołało oburzenie wśród członków Zgromadzenia Narodowego.

Do sprawy odniosła się posłanka Zielonych Sandrine Rousseau.

– To potwierdza uporczywe wrażenie, że Macron nie rozumie zmian klimatycznych. A w dzisiejszych czasach przestępstwem jest nie rozumieć tego – powiedziała.

Wpadka francuskiego prezydenta na skuterach wodnych to nie jedyna rzecz, która zirytowała ekologów. Niedawno polityk opublikował na Twitterze kilka wpisów w związku z pożarami szalejącymi we Francji.

Macron w poprzednim miesiącu powiedział, że wzrost pożarów lasów w krajach śródziemnomorskich wynika ze zmian klimatycznych. Aktywiści są zdania, że polityk jest hipokrytą, mówiąc o skutkach globalnego ocieplenia, a przy okazji postępując w taki sposób.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Steven Seagal w rosyjskiej telewizji. Powtarzał tezy kremlowskiej propagandy [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Burzliwe spotkanie z Hołownią w Ciechocinku. „Halo, jestem tu!” [WIDEO]

źródło: Daily Mail

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these