Paweł Kukiz napisał wiadomość do szefa KPRM ministra Michała Dworczyka. Zdecydowane słowa muzyka ukazały się w mediach społecznościowych, na co szybko zareagowali internauci.

Od kilku dni w Internecie krążą informacje, z których wynika, że PiS szuka wśród posłów opozycji sojuszników w sprawie ustawy o głosowaniu korespondencyjnym. Doniesienia te potwierdził kandydat Konfederacji na prezydenta Krzysztof Bosak, który zaznaczył, że „telefony się rozdzwoniły”. To właśnie do tej sprawy odniósł się lider ugrupowania Paweł Kukiz.

— Nie odzywałem się przez ostatnie 2 dni na Facebooku… Byłem w Warszawie i uczestniczyłem w wielu politycznych rozmowach. W międzyczasie partia władzy prowadziła specyficzną ‚agitację’ posłów K’15. O tym opowiem w kolejnym poście. Teraz jedynie sms z wczoraj, jaki wysłałem do Michała Dworczyka (harcerza) — napisał muzyk w mediach społecznościowych.

W kolejnej części wpisu opublikował swój list skierowany do ministra Dworczyka.

— Grasia w podłości przebijasz. Metodami UBeków i burdelmam zaprowadzicie samych siebie na szafot. A tak po ludzku — jest mi przykro, że Ty i Mateusz traktujecie mnie jak idiotę a posłów K’15 jak prostytutki. Nigdy nie mierzcie nikogo swoją miarą. Dno — pisał Kukiz.

Przeczytaj również:  Nie żyje senator Platformy Obywatelskiej. Ostatnie dni spędził w szpitalu

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 116 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj