Dominika Wielowieyska opublikowała na Twitterze wpis, w którym niezwykle pozytywnie przedstawiła szefa „Gazety Wyborczej”. Dziennikarka uważa, że Adam Michnik „uparcie walczył o wolną Polskę”. Kobieta podkreśliła, że to wielki zaszczyt współpracować z kimś takim jak Michnik.

— Adam Michnik — człowiek, który siedział w PRL-owskim więzieniu, bo uparcie walczył o wolną Polskę. Patriota i jeden z ojców naszej demokracji. To dla mnie zaszczyt, że od wielu lat jest moim szefem — napisała na Twitterze Wielowieyska.

Ponadto zamieściła nagranie, w którym młody jeszcze Michnik wdał się w przepychanki z milicją.

— Sporo komentarzy. Dorzucę więc, że, tak, poruszył mnie film z Michnikiem, napastowanym przez te osoby. Tak, wiele osób z Michnikiem się nie zgadza w różnych sprawach. Ale czym innym są różnice zdań, a czym innym agresja słowna. A to był wylew nienawiści, on sam tylko milczał — dodała dziennikarka.

Internauci nie podzielili zachwytu dziennikarki „Wyborczej”. Przesyłali wiele zdjęć Michnika, który ściska dłoń gen. Kiszczaka i świetnie bawi się u boku gen. Jaruzelskiego.

— Żeby Kwaśniewski mógł zabrylować lub żeby Adam Michnik był uważany za geniusza, trzeba było najpierw Katynia, Oświęcimia. Osoby, które w wolnej Polsce pasłyby krowy, nagle stały się autorytetami, nagle zaczęły wykładać na uniwersytetach Prof. Marek Jan Chodakiewicz — czytamy w jednym z komentarzy.

— Dominiko, pośmialiśmy się a teraz fakty. Adam walczył o demokracje z PRL-em, a potem chodził na wódkę do brata, który mordował prawdziwych bohaterów, gdy Stefan uciekł za granice Adam rok w rok go odwiedzał — czytamy w innym wpisie.

źródło: nczas.com

(Visited 620 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj