Łukasz Warzecha

Warzecha powiedział na antenie TVN24 co myśli o Owsiaku. Wymowna reakcja prowadzącej

Redaktor Łukasz Warzecha gościł w „Loży prasowej” na antenie TVN24. Dziennikarz nie szczędził słów krytyki pod adresem szefa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Jerzego Owsiaka.

Warzecha w swojej wypowiedzi wskazał, że Owsiak nie jest apolityczny i od lat aktywnie zajmuje stronę w trwającym w Polsce sporze:

— Życzę panu Owsiakowi, żeby w kolejnych wyborach zerwał z hipokryzją i kandydował z ramienia obecnej opozycji, bo właściwie jest on politykiem w mojej opinii, co zresztą mówię od wielu lat — mówił Łukasz Warzecha na antenie TVN24.

Publicysta tygodnia „Do Rzeczy” pozytywnie natomiast ocenił fakt transmisji wielkiego finału WOŚP przez prywatną stację telewizyjną, bez angażowania mediów publicznych. Dziennikarz postanowił wziąć również w obronę krytyków WOŚP.

— Metoda taka, że „krytykujesz Owsiaka, to znaczy, że chcesz, aby małe dzieci umierały”, to straszna demagogia — odpowiedział prowadzącej program Małgorzacie Łaszcz, zwracającej uwagę na sprzęt kupiony z zebranych środków.

Prawicowy publicysta oznajmił, że nie jest podatny na tego typu „szantaż emocjonalny”.

Przeczytaj również: Hołdys i Węglarczyk w aucie: „Masz pieniądze?”. „Musisz wyjąć czytnik kart”

źródło: tvn24

 

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these