Na graczy czeka nowoczesny kanadyjski czołg, włoska kanonierka i inne nowe ciekawe maszyny.


War Thunder wystartowało coroczne, specjalne wydarzenie zatytułowane Operacja L.A.T.O. Do 31 sierpnia gracze mogą wykonywać zadania podczas bitew, aby zdobyć sześć nowych, ekskluzywnych jednostek: hydroplan Ar 196 A-3, czołg Infanterikanonvagn 73, kanonierkę Freccia P-493, myśliwiec F-11F-1 Tiger, Leopard C2A1 i lekki krążownik „Maxim Gorky”, a także kamuflaże i dekoracje. Wszystkie nowe maszyny reprezentują różne kraje i epoki technologiczne.

F-11F-1 Tiger to amerykański myśliwiec zaprojektowany w latach 50-tych z myślą o stacjonowaniu na lotniskowcach. Były to jedne z pierwszych samolotów naddźwiękowych w służbie Marynarki Wojennej. Nie używano ich jednak długo – nowsze i szybsze odrzutowce w krótkim czasie zastąpiły Tygrysy. Mimo wszystko przez jakiś czas pozostały w szeregach słynnej drużyny akrobacyjnej US Navy – Blue Angels.

Maxim Gorky to radziecki lekki krążownik typu Kirov z ulepszonym wyposażeniem przeciwlotniczym. Brał udział w obronie Leningradu podczas II wojny światowej. Leopard C2A1 to modyfikacja niemieckiego czołgu podstawowego Leopard 1 zbudowanego dla kanadyjskiej armii i przetestowanego w walkach w Afganistanie. Wyposażony jest w pancerz kompozytowy MEXAS, zaprojektowany przede wszystkim w celu zwiększenia wytrzymałości czołgu w walce z bronią przeciwpancerną piechoty.


Infanterikanonvagn 73 był szwedzkim samobieżnym wozem wsparcia piechoty, produkowanym w latach 50-tych na bazie istniejącej czołgów średnich Strv m / 42 EH. Kanonierka Freccia służyła we włoskiej marynarce wojennej od 1965 do 1985 roku i została zbudowana z myślą o zasadzie modułowej, umożliwiającej łatwą wymianę systemów uzbrojenia. W War Thunder Freccia jest dostępna w formie kanonierki z trzema działkami automatycznymi Bofors kal. 40 mm, których można używać zarówno przeciwko okrętom wroga, jak i samolotom, ale jedno z dział można zastąpić parą torped.

Niemiecki hydroplan Ar 196 A-3 to jeden z najlepszych samolotów zwiadowczych marynarki w historii, nazywany był „oczami Kriegsmarine”. Uzbrojony jest w parę działek 20 mm MG FF i karabin maszynowy MG 17. Może on również przenosić pod skrzydłami bomby 2×50 kg. Samolot ten został stworzony przez graczy War Thunder i użytkowników usługi WT.Live. Vitaly „NovA29R” Vostokov pracował nad modelem samolotu, a Daniil „Joy_Division__” Zaitsev stworzył kokpit Ar 196 A-3.


Aby wziąć udział w Operacji L.A.T.O. i uzyskać dostęp do tych ekskluzywnych maszyn, gracze muszą uczestniczyć w regularnych losowych bitwach, w których zdobywają gwiazdki dla czołgistów, pilotów i kapitanów. Odblokowują one nagrody – naklejki, kamuflaże i wyżej wymienione pojazdy. Ar 196 A-3, Infanterikanonvagn 73, Freccia P-493 po odblokowaniu są automatycznie dodawane do konta gracza. F-11F-1 Tiger, Leopard C2A1 i „Maxim Gorky” są wydawane w formie kuponów, które można wykorzystać lub sprzedać innym na Rynku Gaijin.

Pełna lista nagród i regulamin wydarzenia jest dostępna na oficjalnej stronie War Thunder: https://warthunder.com/pl/news/4284-wydarzenie-operacja-l-a-t-o-2020-pl

(Visited 195 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj