Przygotuj się do walki ze złowrogimi ośmiornicami w taktycznej grze czasu rzeczywistego inspirowanej latami 80. i 90.Przygotuj się do walki ze złowrogimi ośmiornicami w taktycznej grze czasu rzeczywistego inspirowanej latami 80. i 90.

Już wkrótce gracze będą mogli stawić czoła złemu dowódcy armii ośmiornic w Dog Duty. Ta gra z gatunku Real Time Tactics już 17 września 2020 roku pojawi się w pełnej wersji na Playstation®4, Xbox One, Nintendo Switch™ oraz platformie Steam. Kontroluj trzyosobowy oddział i siej spustoszenie w szeregach wroga, niszcz jego przyczółki i walcz z Octo-Army.


Nostalgiczny nastrój lat 80. i 90.


Inspiracją twórców Dog Duty były klasyczne gry i seriale telewizyjne, takie jak Commandos czy G.I. Joe. Główny złoczyńca i dowódca armii ośmiornic powstał w oparciu o nostalgiczne wspomnienia takich postaci jak Mojo Jojo z Atomówek czy Dr Eggman z Sonica. Deweloperom ze studia Zanardi & Liza zależało na przedstawieniu czarnego charakteru jako postaci, która uważa się za najwybitniejszą istotę na całym świecie. Te same cechy przejawiają także bossowie, z którymi gracze będą musieli się zmierzyć w trakcie rozgrywki. Ośmiornice same w sobie są też świetnym materiałem do kreacji postaci, a szczególnie potężnych przeciwników. Daje to w rezultacie zdrową dawkę humoru i chaosu, znaną nam z  serii oraz kreskówek z lat 80. i 90. Grafika w stylu retro, porywająca muzyka i szybka akcja rodem z taktycznych gier czasu rzeczywistego zapewnia unikalne, old-schoolowe wrażenia, które powinny spodobać się zarówno starszym jak i młodszym graczom.

O Dog Duty

Kontroluj oddział i walcz przeciwko złemu dowódcy ośmiornic i jego armii, którzy stanowią ogromne zagrożenie dla pokoju na świecie. W tej szybkiej grze z gatunku Real Time Tactics, przy użyciu partyzanckich metod, musisz wyeliminować wszystkich wrogów, którzy staną ci na drodze. Strzelaj do przeciwników z dachu pędzącego pojazdu lub łodzi, pokonaj wymagających bossów i wyzwalaj posterunek po posterunku, wyspę po wyspie. Rozwal te ośmiornice, ale uważaj, bo są dobrze uzbrojone!


Cechy gry:

  • Zbierz 3-osobowy oddział i walcz w stylu taktycznych gier czasu rzeczywistego
  • Wyzwalaj posterunki, aby odciąć przeciwników od dostaw broni i innych zapasów
  • Pokonuj licznych bossów, aby utorować sobie drogę do samego dowódcy ośmiornic
  • Prowadź swój pojazd i jednocześnie walcz z nacierającymi przeciwnikami
(Visited 86 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj