Lech Wałęsa należy do tych polityków, którzy nie przestają zaskakiwać. Były prezydent często dzieli się osobistymi wyznaniami i komentarzami dotyczącymi bieżącej sytuacji politycznej. Ostatnio w mediach społecznościowych opublikował nagranie, na którym w języku polskim złożył życzenia urodzinowe dla Michaiła Gorbaczowa. W jego przekazie nie brakowało wzniosłych i pięknych słów.

— Tak pan i ja, w naszym wieku, jeszcze pomożemy światu rozwiązać parę problemów — stwierdził były prezydent Polski.

Zobacz również: Prof. Krzysztof Simon wyjawił powody trzeciej fali COVID-19. Jak zwykle winni są Polacy

— Dożył pan pięknego wieku, a ja z panem również — rozpoczął przemowę dla Michaiła Gorbaczowa przywódca Solidarności Lech Wałęsa. Tak, jak ma to w zwyczaju, Wałęsa dodał do wpisu ciekawe przemyślenia.

Zobacz również: Tusk z obsesją o Kaczyńskim: Krok za krokiem próbuje wdrażać model węgierski, który polega na zduszeniu mediów

— Z tego, że żyjemy długo, to ja się zastanawiam, czy nam w nagrodę los daje, czy za karę to daje. Ale co by nie powiedzieć, to na nas jeszcze liczy, że widząc, co się dzieje na tym świecie, tak pan i ja, w naszym wieku, jeszcze pomożemy światu rozwiązać parę problemów — kontynuował polityk i podsumował:

Przeczytaj również:  Thich Nhat Hanh nie żyje. Mistrz zen, poeta i aktywista polityczny miał 95 lat

— Dlatego jeszcze raz, żyj pan nam długo i służ pan światu, bo jest taka potrzeba — czytamy.

Źródło: niezalezna.pl

(Visited 549 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here