Były prezydent Lech Wałęsa nie ustaje w atakach na braci Kaczyńskich. Polityk ochoczo komentuje bieżące wydarzenia społeczne i polityczne, publikując wiele osobliwych wpisów na swoim profilu na Facebooku.

— Kaczyńscy to nieszczęście dla Polski. Kaczyńscy to nieuchronna wojna domowa w Polsce — oznajmił Wałęsa.

Były prezydent w sobotę przed południem uraczył internautów kolejnym wpisem, w którym całą swoją uwagę skoncentrował na śp. Lechu Kaczyńskim i jego bracie — prezesie PiS Jarosławie Kaczyńskim. Legenda „Soliarności” dała wyraz swoim emocjom, mówiąc, że „Polska zmierza do katastrofy”. Całą odpowiedzialność za ten beznadziejny stan rzeczy ponoszą oczywiście bracia Kaczyńscy.

— Ja mogę koleiny raz powiedzieć: a nie mówiłem. Polska zmierza do katastrofy. Gdybym był o 10 lat młodszy, wezwałbym i stanął na czele bezpardonowej walki z wrogami interesów Polski — napisał w mediach społecznościowych Wałęsa.

— Jak mówiłem dawno temu Kaczyńscy to nieszczęście dla Polski. Kaczyńscy to nieuchronna wojna domowa w Polsce — nie ustawał w dramatycznym apelu elektryk.

Polityk na koniec swoich rozważań zaproponował „publiczne, otwarte, zapowiedziane spotkanie po trzy osoby z dwóch stron, po 20 minut przemiennie każda z osób”. „Proszę wymusić takie spotkanie. To się należy narodowi w tej sytuacji i to jest niezbędnie potrzebne”.

Ja Ja Ja, mogę koleiny raz powiedzieć, a nie mówiłem. Polska zmierza do katastrofy. Gdybym był o 10 lat młodszy…

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Sobota, 17 lipca 2021

Zobacz również: Oburzający atak Tuska na Kaczyńskiego: „Póki istnieje demokratyczna opozycja, to jest szansa…”

Przeczytaj również:  Tragedia podczas finału WOŚP. Nie żyje 46-letni trener

Zobacz również: Schetyna pozbawiony złudzeń: „Będzie bardzo ciężko, żeby jedna partia pokonała PiS”

źródło: tysol.pl, facebook.com

(Visited 598 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj