Były prezydent już kilka dni temu zapowiedział, że wycofuje się z aktywności w mediach i nie będzie omawiał bieżących wydarzeń politycznych. Dla jednych było to zaskoczeniem, a dla innych ulgą. Jak pamiętamy, Wałęsa często w kontrowersyjnych słowach dzielił się swoimi przemyśleniami, wywołując spore zamieszanie.

Okazało się, że polityk nie może zbyt długo wytrzymać bez komentowania w internecie. Tym razem zamieścił obraźliwy wpis na Facebooku i skrytykował w nim obecną sytuację w Polsce. Jego frustracja dotyczyła najważniejszych osób w kraju. Lech Wałęsa wymienił kilka postaci, wobec których miał zastrzeżenia.

— Szef nik ma burdel, premier handluje ziemią, większość ministrów po wyrokach, marszałek pedofilem, prezydent błaznem. Co to za kraj? — pytał Wałęsa na Facebooku.

Pod jego postem pojawiło się wiele komentarzy wyrażających poparcie, jak również irytację czy zdziwienie zachowaniem polityka. 

 

źródło: facebook.com

 

(Visited 72 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Kwaśniewski podzielił się informacją dotyczącą swojej emerytury. Takie świadczenie otrzymuje były prezydent

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj