Wszystko wskazuje na to, że Lech Wałęsa nie zna umiaru w atakowaniu prezesa PiS, ponieważ zrobił to nawet w Święta Bożego Narodzenia. Tym razem udostępnił obraźliwą grafikę. To, że były prezydent nie przepada za Jarosławem Kaczyńskim, nie jest żadną tajemnicą.

Polityk wiele razy okazywał swoją niechęć i hejtował lidera PiS w sieci. Lech Wałęsa udostępnił grafikę z fanpage „Fakty po Mitach”, na której widać Daniela Olbrychskiego w roli Kmicica z filmu „Potop”.

Poniżej znajdował się tekst skierowany do Kaczyńskiego. Były prezydent nie opublikował swoich słów, a po prostu udostępnił mema na tablicy na Facebooku. Na grafice nie zabrakło również ośmiu gwiazdek, czyli hasła, którym posługują się przeciwnicy PiS.

Zobacz również: Tarczyński: Zapraszam pana Węglarczyka na korepetycje z historii Polski [WIDEO]

A jak do sprawy odnieśli się internauci? Wydaje się, że ich zdanie było podzielone. — Panie Lechu spać już pora zaburza pan zegar biologiczny… Dobranoc Panie prezydencie miłej nocy życzę — czytamy we wpisie jednego z obserwatorów.

— I na co Kaczyńskiemu rozbijać tę postkomunę? A tak dobrze szło — dodał kolejny.

Przeczytaj również:  Powrót cenzury w TVP? Artur Dziambor: Są granice propagandy

Użytkownik podpisujący się jako Krzysztof znalazł pewną nić porozumienia z przywódcą „Solidarności”: — Pluń mu Waść w oczy, byle celnie, a strach go obleci, ślinę Waści obetrze w dygocie, zblednie i o litość poprosi… — skomentował.

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Piątek, 25 grudnia 2020

źródło: wmeritum.pl

(Visited 663 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj