Bartosz Żukowski, czyli serialowy Walduś „Kiepski” opublikował wideo „Pogotowia dla zwierząt” z jego udziałem. Wygląd aktora, który zmienił się nie do poznania zaniepokoił widzów.

Żukowski na nagraniu apeluje m.in. o wsparcie finansowe dla organizacji i pomoc dla naszych braci mniejszych. Internautów zastanowił jednak wygląd „Waldusia”, któremu z pewnością nie brakowało ostatnio trudniejszych przejść. Niedawno rozstał się ze swoją żoną Ewą Coll, która oskarżyła go o przemoc i konieczność spłacania jego zobowiązań.

Aktor rzekomo po rozstaniu miał zająć wspólne mieszkanie, jednak nie opłacał ani mediów, ani czynszu. Ponadto była żona nie jest w stanie wyegzekwować od niego alimentów.

Zobacz również: Greta Thunberg jest załamana. Wszystko za sprawą jednego zdjęcia

Opublikowane w mediach wideo, okazało się dla sympatyków aktora wielkim zaskoczeniem. Zdaniem internautów mężczyzna wygląda tak, jakby sam potrzebował pomocy.

— „Szacun”, „Panie Bartoszu! Zyskał Pan w moich oczach! Dotychczas był Pan dla mnie aktorem grającym w filmach/serialach, które oglądałam. Teraz stał się Pan dla mnie bardzo wartościowym człowiekiem. A co do podejścia do ludzi krzywdzących zwierzęta”, „Jesteście wspaniałymi ludźmi” — czytamy we wpisach internautów.

Zobacz również: Hołownia pali się do władzy i oczekuje samorozwiązania Sejmu

— „Walduś, co Ci jest? Ciężko wyglądasz”, „Mam wrażenie, że nie tylko te zwierzątka są w potrzebie. Sądząc po wyglądzie pan Bartosz Żukowski też wygląda jakby żył w trudnych warunkach i wymagał pomocy” — pytają zaniepokojeni.

źródło: Radiozet.pl, plotek.pl

(Visited 7 897 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj