W PiS-ie coraz mocniej się kotłuje. Jak partia Kaczyńskiego poradzi sobie z kryzysem? Ryszard Terlecki w wywiadzie z tygodnikiem „Sieci” postanowił odpowiedzieć na to pytanie.

Ryszard Terlecki odniósł się do uwagi, że wcześniejsze wybory są mało realne mówiąc, że nie jest o tym wcale przekonany.

– Klub Prawa i Sprawiedliwości jest bardzo zmęczony podjazdową wojną wewnętrzną. Chodzi tu zarówno o relacje z Solidarną Polską, jak i z drobnymi grupami postgowinowskimi. Coraz częściej słyszę opinie posłów: ‚Nie ma innego wyjścia, trzeba iść na wybory’. Mówią tak, bo to nie jest tylko problem większości sejmowej, ale i tego, co się dzieje na dole – powiedział wicemarszałek Sejmu.

– Nasi koalicjanci próbują się rozpychać ponad miarę. To jest coś, co nasi posłowie bardzo źle znoszą – dodał Terlecki.

Ponadto ocenił, że w partii rządzącej narasta atmosfera, którą należy „przeciąć”. Przestrzegł, że oczywiście zadecyduje o tym kierownictwo partii, jednak opór będzie dużo większy, niż dawniej.

Terlecki przyznał, że chodzi zarówno o Solidarną Polskę, jak i drobne grupki.

– W PiS zwycięża przekonanie, że trzeba ‚odstrzelić’ tych, którzy są nielojalni, którzy psują, szkodzą, podkładają nogi i rozpychają się – powiedział Terlecki dla tygodnika „Sieci”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Konfederacja o postawie europosłów głosujących przeciwko Polsce: „Zdrada dyplomatyczna” [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Od poniedziałku nowe promocje w Biedronce. Tak tanio dawno nie było

źródło: Tygodnik Sieci, NCzas.com

(Visited 169 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj