Media i serwisy społecznościowe obiegło nagranie prezentujące kolejny klip z zamieszek w Stanach Zjednoczonych. Tym razem bohaterami filmiku okazali się przeciwnicy ruchów Antifa oraz Black Lives Matter.

Dwaj Amerykanie tęgiej postury i wysokiego wzrostu ścigali sympatyka organizacji Antifa. Napastnicy niemal natychmiast po obaleniu dużo wątlejszego lewicowca i wymierzonych mu „plaskaczach” (co zostało pokazane na materiale filmowym poniżej) zostali jednak zatrzymani przez policję.

Przeczytaj również: Patryk Jaki wbija szpilę Trzaskowskiemu: „Cała Warszawa jest jego, tylko nie Czajka”

— I tak wygląda w miarę cywilizowane zachowanie. Dostał parę lekkich lepów i jedyne co to będzie miał chwile czerwony ryj. A antifa w takim przypadku kopie leżącego i doprowadza go do stanu ciężkiego.

Chłopaczek wygląda przy nich jak tyczka, oni ręce mają większe niż on nogi.

— Zauważyliście jak delikatnie policjant zakłada jednemu z nich kajdanki? Pewnie długo nie posiedzi — komentują zdarzenie internauci.

Przeczytaj również: Młody rolnik nagrał dla PiS mocną wiadomość: „Ja nie wchodzę nikomu do domu. Zakaz wstępu do mojego gospodarstwa!”

Ło Cie panie :DJak to wygląda komicznie ;DTypy ważące 100kg co najmniej, wysportowani wjeżdżają w typeczka, który na oko waży 40kg 😀 wbili się jak dzik w żołędzieDo tego te plaskacze co dostał :DJak to zabawnie wygląda 😀

Gepostet von Wstydzę się KODziarni am Montag, 14. September 2020

źródło: Twitter

(Visited 15 865 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj