— Unia Europejska chce pełnej kontroli i inwigilacji naszych wiadomości i maili, wszystko pod płaszczykiem ochrony dzieci. Wszyscy europosłowie PiS również byli za powiedział Piotr Sterkowski działacz Konfederacji.

Unia Europejska chce przejmować kolejne kompetencje państwa narodowego. Działania UE jawnie ingerują w suwerenność naszego kraju. Szczególnie teraz w zakresie bezpieczeństwa informacji. Od inwigilacji nie uchronią nas już nawet komunikatory mające funkcje szyfrujące.

— Google, Facebook będą zobowiązani do skanowania naszych rozmów, czy nie ma jakichś wiadomości, w rzeczywistości chodzi o pełną inwigilację” — skomentował sprawę Witold Stoch z biura prasowego Konfederacji.

Zobacz również: Minister Niedzielski nie ma dobrych wieści: średnia 7-dniowa to wzrost zakażeń

Nie brakuje ostrych słów pod adresem partii rządzącej, która według Roberta Winnickiego z jednej strony mówi o polskiej konstytucji i suwerenności kraju, z drugiej natomiast na forum parlamentu UE popiera każdą centralistyczną ustawę.

Wspomina się przy tym o wprowadzeniu zakazu chowu klatkowego, któremu europarlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości również byli przychylni:

— Uderza do bezpośrednio w polskie rolnictwo, polską hodowlę i to jest ich rzeczywista polityka na forum unii europejskiej — mówił Winnicki.

Przeczytaj również:  Winnicki ostro podsumował Trzaskowskiego: Frustrat, maminsynek i ogólnie żałosny typek

Zobacz również: Francja: Protesty w związku z zapowiedzią wprowadzenia segregacji sanitarnej i przymusu szczepień [WIDEO]

— Dzisiaj stoimy w obliczu hegemonii globalnych korporacji, które prowadza masową inwigilację swoich użytkowników, Google z Facebookiem doskonale wykorzystują algorytmy do odczytywania co państwo robicie, słuchają i mówicie — kontynuował poseł Konfederacji.

Według Winnickiego Unia Europejska nie tylko nie przerywa tego, ale wręcz zacieśnia kontrolę upominając się o bezpośredni dostęp do tych danych.

Źródło: Youtube.com

(Visited 234 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here