Były premier Donald Tusk wyjawił, co przekaże w tym roku na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Okazuje się, że na aukcję będzie oddana książka byłego szefa RE pt. „Szczerze”.

Polityk jeszcze w 2019 r. napisał dziennik opowiadający o własnych doświadczeniach i kulisach europejskiej polityki.

— Ten egzemplarz ‚Szczerze’, dla Wielkiej Orkiestry, ze słowami ‚Razem w Nowy Rok’, podpisali wspólnie (i chętnie!) Władek, Szymon, Borys i Rafał. Dobry znak na te trudne święta. Zdrowia i wiary w lepszą Polskę! — napisał na Twitterze Tusk.

Zobacz również: Prof. Horban: tak Bogiem a prawdą, my dopiero będziemy wiedzieli za jakiś czas, jaki będzie odsetek ciężkich powikłań

Na pierwszej stronie książki znalazły się podpisy przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Borysa Budki, lidera Polski 2050 Szymona Hołowni, szefa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza oraz prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Do sprawy odniósł się Jurek Owsiak, który napisał: — W związku z nowymi epidemicznymi obostrzeniami zmienia się data Finału WOŚP, który był przewidziany na 10 stycznia. Zostaje on przesunięty na 31 stycznia. Wszystkich nas zaskoczyła informacja rządu na temat nowych obostrzeń związanych z pandemią, ale rozumiemy, że w tak trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się Polska, środki muszą być stanowcze i to chyba jedyne rozwiązanie, które pozwoli opanować wirusa i pandemię.

źródło: onet.pl

(Visited 313 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  „O 13 już miałem temperaturę, dowlokłem się do domu”. Mieszkańcy terenów położonych w pobliżu Odry nie kryją przerażenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj