Donald Tusk oprócz angażowania się w politykę aktywnie rozwija karierę pisarską. Zapowiedział wydanie swojej książki pod tytułem „Szczerze”. Wydawcą tego dzieła jest wydawnictwo Agora. Pomysł byłego premiera i ustępującego niedługo ze stanowiska przewodniczącego Rady Europejskiej nie spotkał się jednak z aprobatą internautów.

Zarówno oni, jak i liczni publicyści wręcz kpią z planu Tuska. O czym będzie książka sławnego polityka? Zgodnie z zapowiedzią wydawnictwa książka będzie „dziennikiem opowiadającym o kulisach europejskiej polityki i kluczowych momentach polskiej i europejskiej historii ostatnich lat, zawierający także polityczne credo autora”.

— To niezwykły, osobisty dziennik Przewodniczącego Rady Europejskiej. Dzień po dniu towarzyszymy jego pierwszym krokom w nowej roli, poznajemy kulisy europejskiej polityki i śledzimy najbardziej dramatyczne wydarzenia ostatnich lat: zamachy terrorystyczne w Paryżu i Brukseli, kryzys uchodźczy, śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, niekończące się negocjacje w sprawie Brexitu — tłumaczy wydawca.

https://twitter.com/AlonzoMourning1/status/1189493907794661377


źródło: telewizjarepublika.pl, twitter.com

(Visited 65 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj