propolski.pl: Tusk zdradził gdzie się zaszczepi i zażartował

Tusk naśmiewa się z Donalda Trumpa: „A ja i tak będę…”

Media społecznościowe zablokowały konta Donalda Trumpa. W tym również Twittera, ulubione medium amerykańskiego polityka. Z sytuacji postanowił zakpić Donald Tusk.

Choć dla wielu osób decyzja największym mediów społecznościowych jest co najmniej niepokojąca, inną postawę zdaje się prezentować Donald Tusk. Były polski premier na Twitterze zakpił z Donalda Trumpa.

A ja i tak będę tweetował. Donald T. — napisał polski polityk, co w jasny sposób nawiązywało do zablokowania Donalda Trumpa.

Czytaj także: Studenci WUM: „Na liście wciąż są dwa nazwiska, które wstrząsną Polską”

Zupełnie inaczej na zaistniałą sytuację patrzy Radosław Sikorski, który pod wpisem Krzysztofa Bosaka dotyczącego cenzury napisał:

Zgoda, że kluczowe fora dyskusyjne demokracji nie powinny zależeć od widzimisię prywatnych właścicieli. Dlatego w Parlamencie Europejskim przygotowujemy regulacje platform internetowych. Proszę o poparcie — czytamy w komentarzu Sikorskiego.

Donald Tusk nie po raz pierwszy w swoim tweecie nawiązał do amerykańskiego prezydenta. W 2016 roku podczas wyborów w Stanach Zjednoczonych polski premier napisał:

— Ostatni komentarz mojej żony: jeden Donald to więcej niż potrzeba!

Czytaj także: Wpis żony zmarłego medyka wywołał grozę: „Zmarł z powodu silnej reakcji na szczepionkę przeciwko COVID”

Źródło: Twitter

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these