18 listopada w Warszawie, po godz. 21 miała miejsce dramatyczna sytuacja. Tramwaj linii 15 potrącił 17-letnią dziewczynę. Maszyna ciągnęła młodą kobietę, która w stanie krytycznym trafiła do szpitala. Służby badają okoliczności tego straszliwego zdarzenia.

Potrącenie miało miejsce na ul. Mickiewicza. Młoda kobieta została wciągnięta pod tramwaj. Jak relacjonują świadkowie, nastolatka trafiła do szpitala, jednak jej życia nie udało się uratować.

– Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej. 17-latka uderzona przez tramwaj, była ciągnięta przez jeden z wagonów. W stanie krytycznym nieprzytomna została przetransportowana do szpitala – mówił jeden ze świadków zdarzenia.

– Zgłoszenie wpłynęło do nas o godzinie 21:15 i zostało zakwalifikowane jako wypadek. Tramwaj linii 15 potrącił kobietę. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala. Motorniczy został przebadany pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy – wyjaśniał podinsp. Jarosław Florczak.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wałęsa: „Opowiadam się za tym, żeby zorganizowanie Europy powierzyć Niemcom” [WIDEO]

źródło: wp.wiadomości / onet

(Visited 281 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj