Ida Nowakowska przed emisją odcinka „Pytanie na śniadanie” doznała poważnego urazu oka. Późniejsza diagnoza okulisty okazała się mocno niepokojąca. Prezenterka za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała, że nadziała się na gałązkę.

Idę Nowakowską najlepiej kojarzymy z „You can dance”, a teraz z „Pytania na śniadanie”. Pozornie niegroźny wypadek sprawił, że tancerka doznała uszkodzenia oka i musiała udać się do okulisty. Wtedy gwiazda TVP usłyszała przykrą diagnozę.

Nowakowska doznała uszkodzenia oka

Na Instastory Idy Nowakowskiej pojawił się krótki materiał z programu. Widać na nim, że prezenterka leży, a Tomasz Wolny wpuszcza jej krople do oka. 32-latka wciąż jednak odczuwała silny ból i musiała pojechać do specjalisty.

– Kulisy dzisiejszego programu, taka przerwa reklamowa. Tego się nie spodziewałam. Przed pierwszą rozmową w „Pytaniu na śniadanie” wpadłam na ostrą gałązkę i masz. Przez cały program ledwo co mogłam otworzyć oko. Dziękuję za opiekę i troskę ekipy a teraz okulista, ten dzień zupełnie inaczej miał wyglądać. Dziękuję za wszystkie wiadomości wsparcia od samego rana. Obiecuję, że dam znać, jaka jest diagnoza. Boli bardzo, ale będzie ok – napisała Ida na Instagramie.

Przeczytaj również:  Komunikat Straży Granicznej. Nowe niepokojące doniesienia

Szybko okazało się, że wypadek niesie ze sobą poważne konsekwencje.

– Niestety, mam bardzo poważną erozję rogówki. Oko mnie boli okrutnie, łzawi cały czas, poszliśmy kupić antybiotyki – przekazała.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dramatyczny wypadek w Jaworznie. Zginęła 12-letnia dziewczynka

źródło: Jastrząb Post / Radio ZET

(Visited 83 times, 7 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj