Wielu osobom może wydawać się, że to kolejna wersja popularnej gry. Nie, podobne sceny miały miejsce na Florydzie w USA. Pewien mężczyzna wyskoczył z krzaków z maczetą i trzymał garść jagód w ręku. Ponadto był kompletnie nagi.

Kiedy spotkał przypadkowego mężczyznę, zaczął mu grozić i domagał się oddania ubrań. Po chwili wsiadł do samochodu i uciekł. Służby przy pomocy helikoptera szybko go jednak odnalazły.

Zaatakowany przechodzień zeznał, że w pewnej chwili wyskoczył do niego facet z krzaków, który krzyczał i wymachiwał maczetą. Ponadto zażądał oddania ubrań. Był to Brandon Wright, który jest dobrze znany policji za liczne przewinienia.

– Napastnik, grożąc mężczyźnie maczetą, zażądał, by ten oddał mu telefon, portfel i wszystkie swoje ubrania – relacjonował mężczyzna dla New York Post.

Przechodzień godząc się na oczekiwania agresora, zaczął się rozbierać, ten wówczas rzucił w niego maczetą. Miał o tyle szczeście, że nie został poważnie ranny.

Do akcji wkroczył policyjny helikopter

Mundurowi, którzy otrzymali zgłoszenie, bezzwłocznie pojechali na miejsce. Za sprawcą zamieszania wysłano policyjny helikopter, który przekazywał dane o położeniu i zachowaniu mężczyzny.

Przeczytaj również:  Putin oszalał? Wszystko nagrały kamery [WIDEO]

Brandon Wright krzyczał do przechodniów i stanął na ruchliwej ulicy. W pewnej chwili robił nawet pompki.

Ostatecznie poddał się policjantom bez oporu. Znany jest z wielu poważnych przestępstw. Ma na swoim koncie porwanie, posiadanie broni i narkotyków.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Niepolscy Polacy się denerwują”. Nie uwierzysz, co powiedział o. Rydzyk

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Szmata to Pani panieńskie nazwisko czy ksywka?”. Kukiz dowalił hejterce

źródło: polsat news

(Visited 127 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj