Media obiegła grafika, na której widać, jak podrożały produkty w Biedronce. I to zaledwie w kilka dni. Grafikę udostępnił ekonomista Rafał Mundry, dodając do niej podpis „Inflacja nie odpuszcza”.

Ekonomista regularnie archiwizuje ceny z aplikacji Glovo. Nie dało się nie zauważyć, że w minionym tygodniu bardzo w górę poszły ceny w popularnej sieci.

Na udostępnionym zdjęciu widać, że podrożały szczególnie sery, ryż, sosy pomidorowe i olej. Inflacja w Polsce nie odpuszcza, a Polacy zmuszeni są mierzyć się z szalejącą drożyzną.

Podwyżka cen w Biedronce. Jest komentarz sieci

Grzegorz Pytko, dyrektor handlowy w sieci Biedronka uspokoił, że sieć dokłada wszelkich starań, by zaradzić temu problemowi.

– Rosnące koszty produkcji, surowców oraz energii wywierają ogromną presję na dostawców i producentów, który, żeby zachować ciągłość operacyjną i dostępność produktów dla polskich rodzin renegocjują kontrakty z odbiorcami ich towarów. Na co dzień razem z naszymi partnerami pracujemy nad dostępnością produktów najwyższej jakości w najniższych możliwych cenach – powiedział Pytko.

– Dodatkowo, na co dzień Biedronka oferuje swoim klientom wiele szans na realne oszczędności, jak chociażby ubiegłotygodniowa promocja voucherowa czy uruchomienie w aplikacji Biedronka narzędzia Shakeomat, dzięki któremu od końca maja br. do dzisiaj klienci mieli możliwość zaoszczędzenia ponad 250 mln zł – dodał.

Przeczytaj również:  Gen. Pytel: PiS jest dla Rosjan bardzo wygodną partią. Oto, jak Kreml wywiera wpływ na rząd

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rosjanie próbowali pokazać nowoczesną broń. Tylko się skompromitowali [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Już jutro policjanci przeprowadzą akcję „Prędkość”. Możesz zapłacić wysoki mandat

źródło: Interia, Twitter

(Visited 224 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj